Сьогодні відбудеться судове засідання у справі Пукача

О 14:30 Печерський суд Києва знову візьметься за справу Олексія Пукача.

Печерський суд Києва у четвер, 26 травня, о 14:30 знову візьметься за справу Олексія Пукача, якого звинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Попереднє засідання закінчилося оголошенням перерви на місяць. Суд прийняв таке рішення, задовольнивши клопотання адвоката Пукача про надання його підзахисному матеріалів справи для ознайомлення.

Адвокат мотивував це клопотання тим, що досудове слідство не забезпечило вивчення матеріалів справи обвинувачуваному.

Самого Пукача на попереднє засідання не привезли, за його власним бажанням. Засідання було закритим.

Нагадаємо, Генпрокуратура 31 березня 2011 року затвердила обвинувальний висновок і передала до Печерського районного суду Києва для розгляду по суті кримінальну справу Пукача.

За даними ГПУ, досудовим слідством встановлено, що обвинувачений, будучи службовою особою, на виконання наказів і вказівок міністра внутрішніх справ України Юрія Кравченка та інших посадовців, кримінальна справа щодо яких розслідується в окремому провадженні, у травні-вересні 2000 року перевищив владу і свої службові повноваження щодо громадського діяча Олексія Подільського і журналіста Георгія Гонгадзе, і 17 вересня 2000 року навмисно скоїв вбивство останнього.

Окрім цього, у липні 2003 року Пукач, зловживаючи своїм службовим становищем, дав протиправну вказівку підлеглим працівникам міліції знищити офіційні документи, зокрема щодо незаконного зовнішнього спостереження за Гонгадзе, чим перешкоджав органам досудового слідства в розкритті зазначеного вбивства.

Читайте також:

Пукач стверджує, що вбив Гонгадзе випадково

Суд встановив, що Пукач не вбивав Гонгадзе на замовлення

Стали відомі деталі справи Кучми: як він наказував "помститися" Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: