Сьогодні Янукович навідається до Мєдвєдєва

Віктор Янукович та Дмитро Мєдвєдєв збираються розглянути конкретні завдання щодо подальшого розвитку російсько-українського співробітництва.

Президент Віктор Янукович у п’ятницю 26 листопада відвідає з візитом Росію. У підмосковних Горках пройдуть його переговори з президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим і четверте засідання Міждержавної комісії на вищому рівні.

На зустрічі планується обговорити стратегічні питання взаємодії в газовій сфері, поглиблення кооперації в промисловості та спрощення порядку перетину кордону громадянами Росії та Україні.

Як повідомив журналістам помічник президента РФ Сергій Приходько, перед засіданням комісії лідери РФ і Україна проведуть переговори у вузькому складі.

За словами Приходька, в ході бесіди президенти приділять основну увагу питанням подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва.

Президенти також заслухають доповіді профільних міністерств і відомств Росії і України про співпрацю у сферах інвестиційної взаємодії, енергетики, авіабудування та ін.

Зокрема йтиметься про створення спільних підприємств у галузі літакобудування. Великий інтерес для Росії і України представляє проект будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

За підсумками засідання планується підписання низки документів, зокрема, протокол про внесення змін і доповнень до міжурядову угоду про співробітництво.

У списку документів до підписання - угода між Мінсільгоспом РФ і Міністерством аграрної політики України про співробітництво в галузі випробування та охорони прав на сорти рослин, план взаємодії між МЗС двох країн на 2011 рік і підсумковий протокол міждержкомісії, що містить конкретні завдання щодо подальшого розвитку російсько-українського співробітництва.

Після закінчення засідання міждержкомісії і зустрічі з журналістами відбудеться робочий обід російської та української делегацій.

Нагадаємо, переговори у підмосковній резиденції російського президента стануть вже десятою в поточному році зустріччю Дмитра Мєдвєдєва і Віктора Януковича.

Читайте також:

Янукович про Росію: у нас солодких розмов мало

Янукович попросив Мєдвєдєва допомогти з Олімпіадою в Карпатах

Автопробіг Януковича і Мєдвєдєва на "Побєдах"

ВідеоЯнукович прибув до Мєдвєдєва і зустрівся з ним віч-на-віч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: