Янукович прибув до Сочі на зустріч з Мєдвєдєвим

Очікується, що значну увагу на переговорах буде приділено інтеграційним процесам, які відбуваються на теренах СНД за участю Росії і України.

Президент України Віктор Янукович прибув з одноденним візитом до Росії. У Сочі він проведе зустріч з президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим.

Як очікується, глави держав обговорять реалізацію домовленостей в енергетиці та торгівлі, а також прикордонне співробітництво.

ЯНУКОВИЧ ЗАПРОПОНУВАВ РОСІЇ ВИРІШИТИ ГАЗОВЕ ПИТАННЯ БЕЗ СУДУ

Крім того, Янукович ознайомиться з ходом робіт із будівництва Олімпійського парку та Великої льодової арени, які споруджуються у рамках підготовки до Зимової олімпіади 2014 року.

Однією з тем, регулярно обговорюваних Москвою і Києвом на зустрічах на найвищому та високому рівнях, є ціни на російський газ для Україні, при цьому позиції сторін поки здаються далекими від компромісу.

Крім існуючих домовленостей, в ході зустрічі Мєдвєдєва і Януковича також передбачається обговорити і перспективи розширення економічних зв'язків.

"Пріоритетну увагу передбачається приділити перспективам розширення торговельно-економічних зв'язків. У січні-травні поточного року товарообіг Росії з України склав близько 20,4 мільярда доларів, збільшившись на 57,4%. Експорт Росії склав близько 13 мільярдів доларів (зростання на 60,3 %), імпорт - 7,35 мільярда доларів (зростання - 52,3%). Таким чином, до кінця поточного року товарообіг може наблизитися до позначки 50 мільярдів доларів ", - повідомили в прес-службі Кремля напередодні зустрічі.

Важливою темою переговорів може стати тематика створення сприятливого середовища для бізнес-структур двох країн, вирішення проблемних питань інвестиційного співробітництва.

Очікується, що значну увагу буде приділено інтеграційним процесам, які відбуваються на теренах Співдружності Незалежних Держав за участю Росії і України.

Зокрема, передбачається, що буде порушена тематика Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану і Єдиного економічного простору трьох країн, йдеться в повідомленні.

Крім того, планується, що Мєдвєдєв і Янукович розглянуть перспективи розширення міжрегіонального та прикордонного співробітництва, хід підготовки Другого російсько-українського міжрегіонального економічного форуму.

Зокрема, повідомила прес-служба Кремля, буде розглянута реалізація спільних планів, націлених на створення для громадян двох країн більш комфортних умов при перетині кордону.

"Передбачається, що саміт в Сочі стане важливим етапом підготовки до чергового засідання Російсько -Української міждержавної комісії ", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Україна і Росія готують нові угоди по Чорноморському флоту

Янукович заявив, що в Україні неможлива російська модель влади

Мєдвєдєв не поїхав до Криму через відмову України об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз"

Перший візит Януковича до Москви

ВідеоЯнукович прибув до Сочі на зустріч з Мєдвєдєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: