Солана закликає зміцнювати владу

Хав'єр Солана вважає, що зміцнення влади в Україні більш важливе, ніж проведення референдумів.

Генеральний секретар Ради Європейського Союзу, верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики й політики безпеки Хав'єр Солана вважає, що зміцнення влади в Україні більш важливе, ніж проведення референдумів. Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо Свобода".

На його думку, післявиборча ситуація в Україні буде не менш важливою, ніж самі вибори, і висловив надію, що Конституцію в деяких аспектах буде змінено, і там не буде елементів, щодо яких існує невизначеність у тлумаченні. "Це певним чином викликало проблеми, які трапилися останнім часом", - сказав Солана.

Він зауважив, що одна з проблем, з якою зіткнулася Україна, - це неврегульованість парламентського життя через те, що політики часто змінюють партії, і ці партії не є чіткими, згуртованими.

"Я гадаю, що політичний вибір в Україні не є чітким. У цьому контексті я думаю, що проводити референдум - це не найважливіше завдання. Замість цього варто ухвалити важливі рішення для того, щоби зміцнити владу, внести ясність у законодавчій владі через парламентську демократію - я гадаю, це було б набагато важливіше", - сказав Солана.

Він висловив упевненість у тому, що підтримка парламентської демократії - це саме те, чого потребує Україна. Як відомо, Солана сподівається на якнайшвидше формування уряду в Україні після виборів Верховної ради. Він перебуває в Україні для участі в саміті "Україна-ЄС".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: