Солдат ЗСУ став Героєм України посмертно. Зеленський відзначив нагородами військових

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Солдат ЗСУ став Героєм України посмертно. Зеленський відзначив нагородами військових

Сайт президента України

Укази опубліковано на сайті глави держави.

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами українських військових. Укази опубліковано на сайті глави держави.

Зеленський своїм указом №467 посмертно присвоїв  звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" старшому солдату Андрію Волосу. Він загинув у бою торік під Горлівкою. Йому було лише 22 роки.

Також на сайті президента з'явився указ №469 про нагородження бійців. Загалом ордени і медалі отримали 40 військових. Деяких військовослужбовців нагородили посмертно.

Бійців нагородили орденами "За мужність" II і ІІІ ступеня, медалями "За військову службу Україні" і "Захиснику Вітчизни".

"За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, нацгвардійцю Андрію Соколенку посмертно присвоєно звання Героя України. Він загинув чотири роки тому на Луганщині, коли віз бійцям на передову гуманітарну допомогу. У військовій частині Соколенко саме відповідав за забезпечення солдатів. Машина, в якій їхав Андрій Соколенко, підірвалася на ворожій міні неподалік містечка Попасна. 

Нацгвардійцю Андрію Соколенку посмертно присвоєно звання Героя України

Нацгвардійцю Андрію Соколенку посмертно присвоєно звання Героя України

 

Наступна публікація