Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соліст Львівського театру опери та балету відреагував на звинувачення у фінансуванні "Л/ДНР"

"Миротворець" включив Санжаревського у свою базу як людину, яка "проводить антиукраїнську пропаганду та займається збором коштів для НВФ ДНР".

Соліст Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, вчитель Львівської школи академічного та сучасного балету Микола Санжаревський заперечив звинувачення у підтримці і фінансуванні терористичних «ДНР» та «ЛНР».

Він заявив, що звернеться до СБУ з проханням перевірити інформацію, яку про нього поширюють у ЗМІ та соцмережах, передає Zaxid.net.

«Річ в тому, що доступ до сторінки в ВК був втрачений ще у 2014, спроби відновлення паролю нічого не дали. Десь 2015 або 2016 року СБУ вже проводила перевірку щодо подібних звинувачень і моєї причетності до протиправних дій не виявили. Але, судячи з повторного резонансного звинувачення, я вимушений буду запросити нову перевірку (чи щось на кшталт цього), оскільки такі звинувачення можуть знищити все, що я і моя команда створили, та назавжди сплюндрувати моє ім'я. У зв'язку з цим прошу дочекатися мого повернення і походу до інстанцій!» - заявив Санжаревський

До слова, «Миротворець» включив Санжаревського у свою базу як людину, яка «проводить антиукраїнську пропаганду та займається збором коштів для НВФ ДНР».

Микола Санжаревський
Центр "Миротворець"

Своєю чергою, на офіційному сайті Львівської Опери 10 січня з'явилось повідомлення про те, що керівництво театру вже звернулося до СБУ у Львівській області через цю ситуацію. З цього приводу уже проводитья внутрішнє розслідування.

Речник СБУ у Львівській області Олег Александров підтвердив інформацію про те, що 2015 року стосовно Санжаревського проводили перевірку і винесли йому офіційне застереження від подібних дій.

«Тоді не було достатніх доказів та складу злочину, аби порушувати проти Миколи Санжаревського кримінальне провадження через сепаратизм чи державну зраду, але були певні підстави надати йому офіційне застереження від подібних дій.  Щодо скандалу, який розгорівся вчора, діяльність Миколи Санжаревського обов’язково перевіримо», - заявив Александров.

Нагадаємо, раніше українські спецслужби викрили відомого виробника одягу на фінансуванні терористичної організації "ЛНР". За даними СБУ, аналіз вилучених матеріалів та документів підтверджує факт виробництва продукції саме на виробничих потужностях, розміщених на тимчасово окупованій території Луганщини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції