Солодкий сік зранку додасть не лише енергії, а й проблем із серцем - науковці

Учасниками дослідження стали 18 тисяч людей, старших за 45 років.

Вживання фруктових соків підвищує ризик передчасної смерті у людей віком від 45 років. Такі результати дослідження американських науковців з університету Еморі, йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Апельсиновий сік зранку додасть не лише енергії, а й проблем із серцем. Люди, які регулярно вживають такі напої, удвічі частіше помирають від різних захворювань серця.

сік_1
pixabay.com
Апельсиновий сік зранку додасть не лише енергії, а й проблем із серцем

Учасниками дослідження стали 18 тисяч людей, старших за 45 років. Виявилося, що люди, які вживали в день близько 1 л солодких соків, вмирали удвічі частіше від серцевих нападів чи серцевої недостатності за тих, хто вживав менше 30 мл на день.

Під час дослідження науковці спостерігали і над впливом вживання солодких продуктів. Проте такої закономірності не виявили. Пояснюють це тим, що напої та продукти організм обробляє по-різному.

ВідеоВживання фруктових соків підвищує ризик серцевих захворювань

Апельсиновий сік зранку додасть не лише енергії, а й проблем із серцем. Виявляється, фруктові соки небезпечні для здоров’я. Люди, які регулярно вживають такі напої, удвічі частіше помирають від різних захворювань серця. Такі результати дослідження отримали американські науковці з університету Еморі після шести років експериментів. Учасниками дослідження стали 18 тисяч людей, старших за 45 років. Виявилося, люди, які вживали в день близько 1 л солодких соків, вмирали удвічі частіше від серцевих нападів чи серцевої недостатності, ніж ті, хто вживав менше 30 мл на день.

Вживання фруктових соків підвищує ризик серцевих захворювань

 

Залиште свій коментар