Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Солодкий сік зранку додасть не лише енергії, а й проблем із серцем - науковці

Учасниками дослідження стали 18 тисяч людей, старших за 45 років.

Вживання фруктових соків підвищує ризик передчасної смерті у людей віком від 45 років. Такі результати дослідження американських науковців з університету Еморі, йдеться в сюжеті "Сніданку з 1+1".

Апельсиновий сік зранку додасть не лише енергії, а й проблем із серцем. Люди, які регулярно вживають такі напої, удвічі частіше помирають від різних захворювань серця.

 

сік_1
pixabay.com
Апельсиновий сік зранку додасть не лише енергії, а й проблем із серцем

 

Учасниками дослідження стали 18 тисяч людей, старших за 45 років. Виявилося, що люди, які вживали в день близько 1 л солодких соків, вмирали удвічі частіше від серцевих нападів чи серцевої недостатності за тих, хто вживав менше 30 мл на день.

Під час дослідження науковці спостерігали і над впливом вживання солодких продуктів. Проте такої закономірності не виявили. Пояснюють це тим, що напої та продукти організм обробляє по-різному.

 

ВідеоВживання фруктових соків підвищує ризик серцевих захворювань

Апельсиновий сік зранку додасть не лише енергії, а й проблем із серцем. Виявляється, фруктові соки небезпечні для здоров’я. Люди, які регулярно вживають такі напої, удвічі частіше помирають від різних захворювань серця. Такі результати дослідження отримали американські науковці з університету Еморі після шести років експериментів. Учасниками дослідження стали 18 тисяч людей, старших за 45 років. Виявилося, люди, які вживали в день близько 1 л солодких соків, вмирали удвічі частіше від серцевих нападів чи серцевої недостатності, ніж ті, хто вживав менше 30 мл на день.

Вживання фруктових соків підвищує ризик серцевих захворювань

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції