Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Солодкий" скандал. Росія "відхрестилась" від блокування транзиту українських цукерок

У митниці РФ пояснили, що вантажівки розвертали після отримання відповідного листа від Росспоживнагляду

У федеральній митній службі РФ пояснили, чому призупинили транзит українських цукерок на передодні. Про це пише "УП" з посиланням на заяву начальника відділу зв'язку із Центрального митного управління Федеральної митної служби РФ Катерини Анчипорової в ефірі однієї із радіостанцій.

Зазначається, що вантажівки із українськими солодощами, які прямували до Азії було зупинено після відповідного листа від Росспоживнагляду, який і контролює якість продуктів.

При цьому, Росспоживнагляд в свою чергу заявив, що нової заборони на транзит української "кондитерки" не вводив, підкресливши, що продукція окремих виробників заборонена вже давно.

"Жодних нових чи додаткових заходів не вводилося Роспотребнадзором. Цукерки з України - продукція окремих найменувань, яка заборонена досить давно і до Росії потрапляти не повинна", - заявили у прес-службі Росспоживнагляду.

Нагадаємо, голова асоціації "Укркондпром" Олександр Балдинюк заявив, що Російська Федерація повністю заблокувала транзит українських вантажів. До цього Балдинюк повідомляв про проблеми із транзитом українських вантажів, що прямували до країн Південного Кавказу, насамперед: Грузії та Азербайджану.

Однак, у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі не мають офіційного підтвердження інформації щодо блокування Росією транзиту українських вантажів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції