Солодощі знімають стрес. "Шоколадний крадій" на суді пояснив незвичний стиль своїх злочинів

Чоловік награбував понад 10 мільйонів гривень. 

5 липня у Києві обрали запобіжний захід Владиславу Іваницькому - чоловіку, який грабував банки та залишав шоколадки на місці злочину.

Шевченківський суд ухвалив рішення про утримання підозрюваного під арештом протягом двох місяців без права застави. Іваницький розповів, що награбував більше 10 мільйонів гривень і хотів врівноважити достаток між великими містами та периферією.

Він не боїться покарання і в усьому зізнається. Іваницький стверджує, що до пограбувань не готувався – просто придбав пістолет і йшов до банків. Пояснив грабіжник і чому залишав шоколадки – бо вони знімають стрес.

Шоколадний крадій владислав Іваницький_2
Фото Антон Страшко/ТСН
Владислав Іваницький на суді

Іваницький каже, що ніде не ховався, а жив у своєму селі на Житомирщині. Офіційно він фігурує у 14 епізодах пограбування, однак сам каже, що їх було більше.

Підтримати крадія на суді прийшла його цивільна дружина

Кореспондент ТСН Антон Страшко. 

Як повідомлялося раніше, 4 липня у Києві затримали ввічливого грабіжника, який ніколи не погрожував, а лише зі зброєю в руках чемно просив: віддайте, будь ласка, гроші. Після кожного нападу дякував касирам і навіть залишав їм солодощі. 

Грабіжник ретельно готувався до злочинів: обирав банки без охорони, діяв обачно, проводив попередню розвідку, не використовував мобільний, закривав обличчя, використовував капелюхи та окуляри.  Також він зауважив, що не має жодних претензій до поліції, які його "приємно здивували" тим, що знайшли й затримали. 

ВідеоПравоохоронці затримали "солодкого" грабіжника, який обчистив щонайменше 13 банків

Залиште свій коментар