Соломія Вітвіцька разом з ветеранами АТО відкриє "Переможців" у Полтаві

Дата публікації
Перегляди
746
Поділитись:
WhatsApp
Viber

До 12 вересня на площі міста будуть встановлені великі фотоконструкції.

У цю суботу, 2 вересня, о 17:00 у Полтаві, просто неба, на Театральній площі, відбудеться презентація фотовиставки соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу Viva "Переможці-2". Офіційна частина відкриття другої частини проекту запланована у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театр імені М. В. Гоголя. На захід завітають куратор проекту, ведуча новин ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька разом із "переможцями" Вадимом Мазніченком, Анатолієм Фатєєвим та В'ячеславом Буйновським. До них доєднаються герої проекту з Полтави - Юрій Дмитренко та Костянтин Фішер, а також ветеран АТО, військовий кореспондент, представник центру Axios Олесь Кромпляс. Для гостей заходу заспіває Світлана Тарабарова.

Організатором фотовиставки у місті стала Громадська організація "Рух "Є cвідомі", за підтримки Полтавської облдержадміністрації. Організатори реалізують благодійну ініціативу проекту, під час презентації буде вручено сертифікат на спортивне протезування ветерану АТО з Полтави Костянтину Фішеру.

Костянтин пішов у АТО добровольцем. Поранення отримав під Горлівкою. Там разом із побратимом Фішер потрапив в засідку, і кулеметна куля ворога пробила наскрізь все його коліно. Ногу довелось ампутувати.

У ці хвилини на Театральній площі у Полтаві відбувається монтаж грандіозних фотоконструкцій наших "Переможців". Вже завт...

Опубликовано Соціальний мультимедійний проект "Переможці" 1 сентября 2017 г.

До війни Костя працював тренером з кіокушинкай - це один з найважчих стилів карате. Присвятив єдиноборству понад 20 років. Зараз ветеран АТО зізнається, найбільша його мрія виростити синів - їх у "переможця" троє - та продовжувати з ними мистецтво кіокушинкай.

Спортивний протез для ветерана АТО - це реальна можливість повернутися у спорт. Вартість спеціального протеза - 308 тис. 700 грн.

"Переможців" у Полтаві зустрінуть місцеві військові та ветерани АТО, волонтери, представники місцевої влади. З міста Гадяч підтримати "переможців" приїдуть ветерани АТО з ампутаціями Володимир Донос та Геннадій Пономаренко, також завітає паралімпійський чемпіон з веслування Сергій Ємельянов.

Полтава вперше приймає проект "Переможці". Неймовірні світлини на величезних стінах будуть експонуватися просто неба до 12 вересня. Під час виставки кожен охочий зможе придбати перший та другий благодійний випуск журналу VIVA!Переможці, на сторінках яких – фото і розповіді наших героїв. Всі зібрані кошти спрямовані на організацію та проведення тренінгів психологічної реабілітації для ветеранів та їхніх родин, а також на розвиток спортивного протезування.

Новими учасниками проекту "Переможці-2" стали паралімпійці та ветерани АТО з протезами і на візках, які мають необмежені можливості, тренують тіло, гідно пройшли через випробування, ставлять перед собою великі цілі у мирному житті. Власним прикладом вони надихають інших не здаватися.

Цього року новими партнерами проекту стали громадська організація Axios за підтримки мецената Андрія Мацоли, благодійний фонд "Серце воїна", Національний комітет спорту інвалідів України (паралімпійський комітет) та Міністерство закордоних справ, а також організатор масових бігових подій в Україні - Run Ukraine. Конструкції створені командою Arttechnology.

Дата публікації
Перегляди
746
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація