Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соломія Вітвіцька та фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя приїдуть із наснажливими виступами до Краматорська

7 листопада до Краматорську завітає команда соціально-освітнього проекту "Ті, що вражають", який команда ТСН реалізує спільно з Посольством Великої Британії в Україні.

Проект має на меті надихнути українців  на створення сучасних, зручних та доступних міст, привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, а також поглибити розуміння українців про реформу децентралізації та домагатися позитивних змін у їхньому рідному селі чи місті. Під час мотивуючих виступів спікери поділяться своїми історіями злетів та падінь, цікавими фактами свого життєвого шляху, та на власному прикладі доведуть, що об’єднанні зусилля активних громадян здатні змінити українські міста, перетворити їх на сучасні та доступні.

Захід відбудеться у середу, 7 листопада в актовій залі ДДМА. О 13.00 на відвідувачів чекає фотозона і фотовиставка мультимедійного проекту "Переможці". Також усі охочі можуть пройти експеримент у віртуальній реальності – одягнувши спеціальний шолом, глядачі можуть спробувати самостійно здолати шлях на візку від колії на залізничному вокзалі до зупинки громадського транспорту та відчути, із якими проблемами у побуті щодня стикаються люди з інвалідністю. 

Крім того, Музей "Третя після опівночі" підготував для відвідувачів експозицію з інтерактивними експонатами, жоден з яких не можна буде побачити, а лише впізнати їх на дотик. Організатори також розкажуть про те, як живуть незрячі люди, навчать писати та читати шрифом Брайля.  

Мотиваційні виступи розпочнуться о 14.00. Серед спікерів у Краматорську – ведуча ТСН та кураторка проекту "Переможці" Соломія Вітвіцька, спеціальний кореспондент "ТСН. Тиждень" Андрій Цаплієнко, соліст групи "Антитіла" та амбасадор UNICEF Тарас Тополя, громадські діячі та автори інклюзивних проектів Дмитро Щебетюк та Уляна Пчолкіна, а також мер міста Мала Виска Юрій Гульдас, який поділиться успішним досвідом використання можливостей децентралізації.

Аудиторія туру "Ті, що вражають" – активна молодь, підприємці, люди з інвалідністю, громадські активісти, а також представники місцевої влади і усі свідомі мешканці міст.

Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена. Реєстрація за формою: https://goo.gl/forms/GL377QATTPVl5B3t1.

Залиште свій коментар

Вибір редакції