Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соломія Вітвіцька та учасники проекту "Переможці" представлять його у Кропивницькому

Фотовиставку можна буде відвідати до 26-го грудня.

У відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського "Світ і вітчизна" десятого грудня відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу VIVA "Переможці".

Урочисте відкриття проекту відбудеться о 15.00. Його проведе куратор проекту, ведуча ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька за участі героїв проекту Віктора Кардаша, Вадима Довгорука та В'ячеслава Буйновського. Разом з "Переможцями" до Кропівніцького завітають протезист з Канади Чад Нільсон та Сергій Танчинець з гурту "Без обмежень".

Переможці анонс Кропивницький_2
прес-служба каналу "1+1"
Віктор Кардаш

До Кропивницького проект запросив Костянтин Яриніч. Разом з місцевими благодійниками меценат підтримав одразу декілька благодійних ініціатив проекту. На презентації будeть вручені сертифікати на професійне навчання в Канаді для українського протезиста, а також на спортивне протезування.

Переможці анонс Кропивницький_3
прес-служба каналу "1+1"
В`ячеслав Буйновський

"Переможці" – це фотоекспозиція відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відео арт, серія сюжетів ТСН від Соломії Вітвіцької, а також спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці. Кошти від продажу журналу з історіями життя учасників проекту спрямовуються на розвиток сучасного протезування в Україні.

Цього року професійне навчання за кошти,зібрані від продажу журналу, організоване Канадсько-Українським фондом міжнародної підтримки на базі протезно-реабілітаційного центру у канадському місті Гамільтон, пройшли п'ять українських протезистів. Наступна група спеціалістів вирушить у Канаду вже у лютому.

Переможці анонс Кропивницький_4
прес-служба каналу "1+1"

Кропивницький стане останнім містом, де цього року покажуть вражаючі світлини проекту. Вже наступного року Україна і світ побачать оновлений проект з новими героями.

За цей рік проект "Переможці" побував у десяти українських містах та п'яти містах закордоном.

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька та партнер проекту "Переможці" побували на сертифікації українських протезистів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції