Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соломія Вітвіцька та Юлія Бориско стали напарницями

Ефіри зірок "1+1" чергуватимуться

Від четвертого вересня випуски ТСН о 16:45 буде вести Юлія Бориско, чергуючи ефіри із Соломією Вітвіцькою.

Разом з тим, Соломія буде чергувати з Юлією нічні випуски ТСН опівночі. Ведучі працюватимуть в ефірі через тиждень, проводячи по два випуски новин на день.

"Так буде в любові і радості, здоров'ї і натхненні - поки нові професійні плани і виклики не розлучать нас", - прокоментувала в соціальній мережі Юлія Бориско.

"Переможці" у Полтаві_5
ТСН.ua
Соломія Вітвіцька

Своєю чергою, Соломія Вітвіцька зазначила, що такі зміни їй на часі, оскільки тепер вона матиме вільніший тиждень для планувань відряджень з "Переможцями" і для всіх соціальних ініціатив.

"У мене буде новий графік, більше глядачів, адже додається спілкування з аудиторією нічних новин. До речі, у наших колег частіше були партнери по ефірах ТСН. Я впродовж багатьох років працювала сама в денному випуску ТСН. Тепер справедливість відновлено, і ми з Юлею Бориско будемо разом. Пліч-о-пліч", - прокоментувала телеведуча.

Нагадаємо, після літніх канікул крім випусків о 12:00 і 16:45 за буднях, 20 серпня в ефір повернулась підсумкова інформаційно-аналітична програма "ТСН. Тиждень" по неділях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції