Пірати піддали тортурам екіпаж судна "Аріана"

Українських моряків з судна "Аріана", захопленого піратами, тримають на 50-градусній жарі та б'ють батогами.

Сомалійські пірати почали катувати українських моряків з захопленого судна "Аріана". Про це розповіла матір другого механіка судна Лариса Муругова, якій подзвонив син.

"Мені про це син вчора по телефону сказав, просив: "Врятуйте нас!", - поділилася вона.

Жінка додала, що пірати самі дають трубку морякам, "щоб ті розповідали, що з ними роблять. Тому що хочуть швидше отримати гроші".

"Катувати почали, щоб сюди до нас дійшло. Зв'язують за руки, кидають на палубу, на гарячу, там 50 градусів жари, б'ють їх батогами, тільки чутно, як автомати клацають", - розповіла Муругова.

Вона також повідомила, що, за словами моряків, у них вже закінчуються запаси води і їжі.

Нагадаємо, грецький балкер "Аріана" з 24 українцями на борту був захоплений 2 травня в 250 милях на північний захід від Сейшельських островів в Індійському океані.

Балкер виходив з Бразилії на Близький Схід з вантажем в 35 тисяч тонн сої. Пірати відвели судно в порт Сомалі Хобьо, де збираються його тримати до отримання викупу.

8 травня представник грецької компанії-оператора Alloceans Shipping Спірос Мінас повідомив, що пірати зв'язалися з судновласником та висловили свої вимоги. За даними ЗМІ, сова йде про викуп у 10 мільйонів доларів.

Родичі моряків-заручників двічі зустрічалися з представниками держкомпанії UkrCrewing, яка наймала моряків на балкер. Матерям і дружинам порадили взяти участь в переговорах. Компанія стверджує, що "в переговорах позитивна динаміка, все вирішується".

Читайте також:

Туроператор пропонує круїз з полюванням на піратів

Капітан захопленої піратами "Аріани" вийшов на зв'язок

Судно з українцями пірати вистежували спеціально

МЗС: на борту захопленого піратами судна Ariana знаходяться 24 українці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: