Сомалійські пірати захопили танкер з українцями

Танкер подав сигнал лиха 28 грудня, знаходячись в Аденській затоці. Зараз судно змінило курс і рухається до узбережжя Сомалі.

Сомалійські пірати захопили танкер "St James Park" під прапором Великобританії з вантажем хімічних речовин. На борту захопленого судна є громадяни України.

Як повідомив глава Програми з підтримки моряків в Східній Африці Ендрю Мвангура, танкер йшов з Таїланду до Іспанії і на його борту знаходилися 26 людей.

"Екіпаж танкеру-хімовозу змішаний і складається з 26 людей. Це громадяни України, Росії, Грузії, Болгарії, Румунії, Філіппін, Польщі, Індії і Туреччини", - наголосив Мвангура.

Як повідомив Мвангура, танкер подав сигнал лиха 28 грудня, знаходячись в Аденській затоці. Зараз судно змінило курс і рухається до узбережжя Сомалі.

Нагадаємо, 10 грудня після 8 місяців перебування в полоні у сомалійських піратів було звільнене судно "Аріана" з українським екіпажем. У заручниках у піратів були 24 моряки, в тому числі жінка. За звільнення "Аріани" та українських громадян судновласник заплатив викуп у розмірі 2,8 млн доларів.

Читайте також:

Звільнені моряки з "Аріани" повертаються в Україну

Власник "Аріани" погрожує залишити моряків без зарплати

Моряки з "Аріани" не повернуться в Україну до Нового року

Сомалійські пірати звільнили корабель із сімома українцями

ВідеоСомалійські пірати захопили танкер з українцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: