Сомалійські пірати заявили про звільнення "Аріани"

Пірати повідомили західним журналістам, що звільнили "Аріану". Компанія-судновласник інформацію підтвердити не може.

Сомалійські пірати повідомили про звільнення судна "Аріана" з 24 українськими моряками на борту.

За даними західних інформаційних агентств, звільнення екіпажа відбулося після тривалих переговорів. За деякою інформацією, пірати отримали викуп у розмірі 3,5 млн доларів.

Натомість компанія-судновласник не підтвердила звільнення "Аріани".

"Я не можу підтвердити цю інформацію. Ми не укладали з піратами жодної угоди", - сказав глава компанії-оператора Alloseans Shipping Спірос Мінас.

"Пірати робили такі заяви і у минулому. Принаймні, зараз я не можу це підтвердити", - додав Мінас, який проводить в Афінах зустріч з родичами екіпажа "Аріани".

МЗС України також не змогло підтвердити слова піратів.

Нагадаємо, українські моряки з "Аріани" провели у піратському полоні більше 6 місяців. Балкер, який належить грецькій компанії Alloceans Shipping Cо. Ltd., був захоплений 2 травня у 250 милях на північний захід від Сейшельських островів. Під час нападу корабель перевозив 35 тисяч тонн сої з Бразилії до Ірану.

Серед заручників на "Аріані" опинилися двоє жінок, в одної з яких після зґвалтування піратами стався викидень, вона перебуває у вкрай важкому стані. Крім того, капітан іспанського судна Alakrana, який передавав "Аріані" харчі та ліки, розповів, що на судні перебуває 12-річна дівчинка, яку також зґвалтували.

Родичі моряків заперечили наявність дитини на борту. За їхніми словами, іспанські моряки обізналися, за дівчинку вони сприйняли одну з жінок на "Аріані", яка дуже сильно схудла.

Читайте також:

У полоні піратів вже півроку перебуває 12-річна українка

Пірати погрожують затопити "Аріану" разом з екіпажем

Пірати вимагають за звільнення екіпажу "Аріани" 10 млн доларів

Дружини заручників "Аріани" просять надати політичний притулок піратам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: