Сомалійські пірати звільнили корабель із сімома українцями

Балкер Delvina, який перебував у піратському полоні з 5 листопада, було звільнено винятково швидко за участі українських розвідників.

Сомалійські пірати звільнили з полону сомалійських піратів екіпаж балкера Delvina, на борту якого перебувало семеро громадян України.

Про це повідомив голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж. За його словами, Служба розвідки у взаємодії з відповідними органами державної влади та іноземними партнерами завершили реалізацію комплексної розвідувальної операції зі сприяння судновласнику в процесі звільнення корабля.

"Відповідно до розробленого та реалізованого плану, 17 грудня узгоджену суму викупу було доставлено на судно повітряним шляхом", - сказав Маломуж.

Нагадаємо, корабель Delvina пірати захопили 5 листопада. Крім сімох українців, до складу його екіпажу входили 14 громадян Філіппін.

Крім того, 10 грудня з полону піратів було звільнено 24 українських моряків судна "Аріана". За звільнення судна було заплачено викуп у 2,8 мільйона доларів. Українці перебували в полоні з 2 травня.

Читайте також:

Українець загинув під час нападу піратів біля берегів Африки

Власник "Аріани" погрожує залишити моряків без зарплати

Звільнена від піратів "Аріана" досі не зрушила з місця

ВідеоПірати звільнили корабель із українцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: