Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сонце і тепло буде над Україною. Погода на 18-24 березня

Цілковитого прояснення слід чекати у другій половині тижня.

На українців чекають температурні гойдалки від нічного нуля до денних +20 градусів, ідеться у сюжеті ТСН.Тиждень. 

Весь світ цього тижня накрили якісь вітругани у різних проявах. Те, що було в Україні на початку тижня – трапляється не часто. Це був рівень смертоносного шторму і він забрав таки людські життя. В Україні його максимальна швидкість сягала 130 кілометрів на годину. 

У більшості європейських країн наслідки були ще серйозніші. Чехія, Польща, Угорщина, Бельгія, Німеччина, Франція, Британія сповна відчули руйнівну силу шторму. В його епіцентрі пориви сягали майже ураганних позначок - 200 кілометрів на годину. У Німеччині після урагану пронісся ще й торнадо. Він пролетів всього 400 метрів, але поруйнував 40 будинків.

Після усіх цих погодних штормів до України прийде штиль. Принаймні у понеділок, 18 березня, матимете чудову нагоду поніжитися на сонці. Тепло буде по всій Україні: на Півночі - до +16, у центрі країни і на півдні - до +14, на Заході – до +13, на Сході - до +11. На Волині та Львівщині злегка подощить удень, а від 19 березня на кілька градусів похолодає і опади на кілька днів затримаються у більшості областей і оминуть Південь і Схід. Цілковитого прояснення слід чекати у другій половині тижня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції