Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соратник Левенця, якого називають фігурантом у вбивстві Вороненкова, розповів про їхню останню розмову

Корженко розмовляв з розшукуваним у день вбивства російського політика.

Ярослав Левенець, якого у ЗМІ назвали ймовірним фігурантом справи про вбивство Дениса Вороненкова, зник зі зв'язку у день вбивства. Однак пізніше, ніж було скоєно злочин. Про це розповів ТСН телефоном соратник Левенця – співзасновник ГО "Оборона Великої України" Богдан Корженко.

За словами Корженка, вони з Левенцем спілкувались двічі в день вбивства російського політика між 15 та 16 годинами. А вже надвечір телефон Левенця був вимкненим.

"Він сказав, що в нього повинна була бути зустріч з приводу маніфесту з людьми з "Азову", бо ми вирішили долучитись до маніфесту. Але він сказав, що це скасувалось і він пішов до прокуратури, начебто. Коли вийшов, сказав – все в порядку, все добре", - розповів Корженко.

Активіст припускає, що Паршов та Корженко могли бути знайомі, проте про зустріч у Києві не має інформації.

"Не знаю, чи зустрічались вони у Києві, але вони обидва були в "Донбасі". Думаю, вони були знайомі, його багато хто знав", - повідомив Корженко.

Левенець мешкав у Дніпрі і, як співзасновник ГО, займався розбудовою всеукраїнської мережі осередків.

"Він їздить країною, проводить вишкіли, створює осередки. Я також створюю осередки. Намагаємось нашу ГО поставити на ноги. В даний момент вирішили приєднатись до маніфесту "Свободи", "Правого сектору", "Нацкорпусу"", - розповів соратник.

Нагадаємо, журналістка Альона Лунькова назвала Ярослава Левенця можливим спільником Павла Паршова. Левенець перебуває у розшуку у базі МВС з наступного після гучного вбивства дня – за незаконне поводження зі зброєю.

За даними ТСН, Левенця підозрювали в участі разом з Паршовим у злочинній організації, яка здійснювала економічні злочини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції