Соратник Луценка розповів, як Стогній його бив

Соратник Луценка Юрій Гримчак заявив, що його синці на обличчі і нозі не намальовані, і судмедекспертиза довела, що його побили.

Народний депутат з фракції НУ-НС Юрій Гримчак коментуючи свою бійку з Костянтином Стогнієм заявив, що судовомедична експертиза засвідчила в нього синці на нозі і на обличчі.

"Стогній розповідає, що я не пам'ятаю, чому в мене рука болить. Так я пам'ятаю, чому вона у мене болить. Я не пам'ятаю, куди я йому засадив - це точно. А те, що рука боліла два дні - це було", - заявив Гримчак.

Нардеп зазначив, що судовомедична експертиза засвідчила в нього синці на нозі і на обличчі. "На нозі я собі теж там пилкою напиляв?", - відреагував Гримчак на наведену репліку Стогнія, який стверджує, що нардеп вдарив себе сам.

"У мене взагалі таке враження, що наша влада в цілому не дуже розумна, а Костянтин Стогній разом з міністром внутрішніх справ Могильовим просто самі найяскравіші персонажі нинішньої влади з невміння думати і приймати рішення", - резюмував нардеп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутат Гримчак і Стогній побилися після ефіру програми "Шустер Live". Пізніше директор Департаменту зі зв'язків з громадськістю МВС Дмитро Андрєєв заявив, що Стогній вдарив в обличчя Луценка.

У той же час Гримчак звернувся до міліції і Генеральної прокуратури з заявою про порушення кримінальної справи відносно Стогнія.

Луценко назвав заяви Стогнія і Андрєєва брехнею, а Стогній сказав, що Гримчак вигороджує Луценка, стверджуючи, що саме він побився з радником, а не екс-міністр. Радник глави МВС вважає, що синець на обличчі нардепа Гримчака, який той продемонстрував напередодні, намальований.

Також радник Могильова заявив, що на час розслідування бійки він відсторонений від роботи не буде.

Читайте також:

Могильов не збирається відстороняти Стогнія від роботи

Луценко заявив, що він ні з ким не бився

Могильов перевірить бійку Стогнія і Луценка

Стогній розповів про бійку з Луценком

Соратник Луценка вимагає справу проти Стогнія

Гримчак: Стогній - "патологічний брехун" і Луценко не бився з ним

Луценко отримав по обличчю від соратника Могильова через "оральний контакт"

Депутат і радник міністра побилися після політичного ток-шоу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: