Соратник Луценка Доній виступив за коаліцію НУ-НС із ПР і відставку Тимошенко

Олесь Доній говорить, що Ну-НС може приєднатися до коаліції ПР, якщо прем'єром стане нерегіонал.

Депутат від НУ-НС, член групи "Народна Самооборона" Олесь Доній припускає участь своєї фракції в коаліції з Партією регіонів за умови обрання прем'єр-міністром політика, що не є представником ПР.

Доній зазначив, що коаліція ПР, НУ-НС і фракції Блоку Литвина може бути одним з варіантів переформатування парламентської більшості.

При цьому, з його слів, НУ-НС може погодитися на коаліцію із ПР, тільки якщо та піде на ідеологічні поступки.

"Для цього, безумовно, необхідний і нерегіонал-прем'єр. І в цьому плані може йтися про компромісну фігуру, якою, наприклад, може бути Сергій Тігіпко, може - хтось інший", - сказав Доній.

Депутат також припустив, що більшість членів його фракції можуть проголосувати за входження в коаліцію з ПР, якщо НУ-НС нададуть право делегувати своїх представників у гуманітарний блок нового Кабінету Міністрів.

Доній також виключив згоду більшості депутатів від НУ-НС на входження в коаліцію, членом якої буде фракція Комуністичної партії.

Крім того, Доній виступив за відставку прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Депутат здивувався заявам прем'єра про фальсифікацію результатів виборів президента, зазначивши, що уряд - це виконавча влада, а влада має забезпечувати прозорість виборів.

"Тобто якщо влада визнає, що вона не здатна забезпечити виборчий процес, то така влада має подати у відставку. Тобто прем'єр, що заявляє, що не змогла забезпечити демократичний вибір, має подати у відставку через профнепридатність", - сказав він.

Парламентарій підкреслив, що всі міжнародні експерти визнали вибори президента відповідним міжнародним стандартам, а результати голосування збігаються з даними exit-poll.

Доній вважає, що відмова Тимошенко визнати перемогу свого конкурента на виборах Віктора Януковича шкодить інтересам української державності.

Нагадаємо, раніше за відставку Тимошенко висловився інший член "Народної Самооборони" Давид Жванія.

Керівником "Народної Самооборони" є в.о. міністра внутрішніх справ Юрій Луценко, що підтримав Юлію Тимошенко під час передвиборної кампанії й різко критикував Виктора Януковича.

Читайте також:

Жванія закликав Тимошенко звільнитися, а НУ-НС - об’єднатися навколо Яценюка

"Народна самооборона" вирішить долю коаліції з Партією регіонів

НУ-НС радяться, з ким бути далі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: