Соратники Мороза звинуватили медіа в непрофесіоналізмі

Соцпартія звинуватила українські ЗМІ у некомпетентності і вимагає поправити у виданнях інформацію про стан здоров'я їх лідера.

Соцпартія просить видання прибрати з он-лайн новин неперевірену інформацію про стан здоров'я її лідера Олександра Мороза."...або внести корективи відповідно до офіційної інформації", - йдеться у повідомленні прес-служби партії.

Соцпартія обурена некоректною і не професійною роботою видання "Газета по-українськи" та сайту GAZETA.UA.

"Журналіст дозволила собі публікацію недостовірних фактів про хід засідання політради СПУ 29 травня і стан здоров'я Мороза", - заявляють у прес-службі.

"Газета, в гонитві за дешевою сенсаційністю, розповсюдила інформацію, що не відповідає дійсності про погіршення здоров'я лідера партії Мороза, зв'язавши цей "факт" з проявами конкуренції в партійному середовищі СПУ і дозволивши собі інсинуації на адресу соратників Мороза", - вважають в соцпартії.

Партійні соратники і члени сім'ї Мороза скандальні публікації спростовують.

"Непрофесійна подача інформації, відсутність коментарів учасників політради, посилання на непізнані джерела дають підстави заявляти про недостатню кваліфікацію так званого журналіста", - йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Мороз покинув засідання політради з серцевим нападом

Заступник Мороза не зміг продовжити засідання політради СПУ

Мороз поїхав не в лікарню, а на риболовлю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: