Соратники Тимошенко припинили безстрокове голодування

Активісти львівської "Батьківщини" голодували шість діб, поки не зрозуміли, що добитись від влади виконання їхніх вимог не вдасться.

Львівський осередок очолюваної Юлією Тимошенко партії "Батьківщина" припинила безстрокову акцію голодування. Голодування, оголошене через відмову тервиборчкому зареєструвати списки кандидатів на виборах від "Батьківщини", протривало шість днів.

Про це 11 жовтня повідомив голова Львівської обласної організації "Батьківщини" Роман Ілик.

"На сьогодні було ухвалено рішення припинити акцію голодування. Ми розуміємо, що рішення вже ухвалене в Львівській обласній виборчій комісії, і скасованим не буде. Тому й не було більше підстав продовжувати голодування. Ми розпочнемо діяти в правовому полі, будемо оскаржувати це рішення в суді. Але й тут ми не розраховуємо на справедливе рішення суду, оскільки знаємо, в чиїх руках сьогодні судова влада. Не слід забувати, що подібна ситуація з партійними осередками "Батьківщини" є в Луганській, Київській, Івано-Франківській області. В цих регіонах влада теж створила клоновану "Батьківщину". Таким чином вони намагаються забезпечити для себе конструктивну опозицію", - повідомив Ілик.

Він також додав: "Дуже прикро, що політичні сили націонал-патріотичного табору пасивно спостерігали за тим, що робили з "Батьківщиною" та трактували це як внутрішньопартійний конфлікт. Однак я впевнений, що й з цими політичними силами доля може зіграти злий жарт".

Він також запевнив, що ні з Деньковичем, ні з кимсь із його списку він не мав розмови, тому що "не бачить причин вести перемовини із зрадниками, які поливають брудом однопартійців та лідера партії".

Нагадаємо, на місцеві вибори під прапором "Батьківщини" у Львівській і Київській областях підуть не люди Тимошенко, а прибічники виключених з БЮТ нардепів. На Київщині - люди Богдана Губського, на Львівщині - люди колишнього глави облорганізації "Батьківщини" Івана Деньковича (який називав Тимошенко "гадюкою"). Схема проста: суд відхилив нових глав облорганізацій "Батьківщини", яких пропонувала Тимошенко і, по суті, біля керма залишилися старі кадри, які й формують виборчі списки.

На знак протесту проти "незаконних" списків 5 жовтня активісти київського і львівського осередків "Батьківщини" оголосили безстрокове голодування.

Читайте також:

Тимошенко налаштувала проти Януковича 73 європейські партії

Львівські соратники Тимошенко оголосили голодування слідом за київськими

Тимошенко: Янукович позбавляє депутатів ідеології

Депутат від БЮТ оголосив безстрокове голодування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: