Соратники Яценюка спростували, що він єврей

"Фронт змін" жорстко відповів на заяву мера Ужгорода, який назвав Яценюка "знахабнілим єврейчиком".

Громадська організація "Фронт змін" добиватиметься відставки Ужгородського міського голови Сергія Ратушняка. Про це заявив сьогодні, 7 серпня, голова виконкому "Фронту змін" Андрій Іванчук на прес-конференції у Києві з приводу нападу мера на 21-річну активістку "ФЗ" Наталю Бутримко.

На прес-конференції журналістам продемонстрували відео, на якому Сергій Ратушняк, коментуючи свої дії, називає лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка "жидом", а журналіста нецензурно ображає.

"Арсеній Яценюк, який є українцем, батьки якого українці, батьки його батьків є теж українцями, не допустить, щоби в Україні права людини будь-якої національності переслідувалися, щоб вони якось утискались", - заявив Андрій Іванчук.

"Ми стали свідками безпрецедентної події. Тільки що ми побачили закарпатського Лозинського. Це – не людина. Це – нацист. Він у своєму світогляді правий: дати ляпас дівчині, душити – для нього це не злочин. Він же її не вбив, вона залишилась жива. За його світоглядом, незгодних з ним треба спалювати у печах. І такі люди керують обласним центром!" – додав він.

Він підкреслив, що Ратушняк постійно нападає на людей і про це в Закарпатті знають усі. Тривалий час все сходило з рук, але "Фронт змін" зробить усе, щоб звільнити жителів Ужгорода від такого міського голови. "Керувати громадою повинна адекватна, здорова людина. Нацисти не повинні знаходитись ні на якому рівні державної влади. Вони не мають права представляти Україну ніде, ніколи!" – підкреслив голова виконавчого комітету.

Він повідомив, що лідер "Фронту змін" Яценюк телефоном постійно спілкується з потерпілою волонтеркою – Наталею Бутримко. Вона повідомила, що почувається гірше.

Нагадаємо, очолювана Арсенієм Яценюком партія "Фронт змін" заявила, що мер Ратушняк 6 серпня побив їхню агітаторку. Як повідомив "Фронт змін", двоє дівчат-активісток в інформаційному наметі "Фронту змін", поширювали серед перехожих друковану продукцію. Сергій Ратушняк, який опинився в цей час поблизу, почав нецензурно ображати дівчат, накинувся на одну з них, вхопив за горло і щосили штовхнув на землю.

Сам Сергій Ратушняк заперечив факт побиття дівчини-агітатора. Коментуючи подію Ратушняк зокрема заявив: "Прикро за державу. Вони грабують, а потім за 50-100 грн найняті дівчатка і хлопчики вчеплюються вам нігтями в горло і рвуть сорочку". При цьому, коментуючи діяльність "Фронту змін", мер назвав Яценюка "знахабнілим єврейчиком" а його партію – масонською організацією.

Читайте також:

Мер Ужгорода каже, що не бив прибічницю "знахабнілого єврейчика" Яценюка

Мер Ужгорода побився з агітаторкою Яценюка

Яценюк відмовився бути українським Путіним

Балога: Яценюк - кандидат дружини Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: