Соратники Ющенка об'єднались у парламенті

До депутатської групи "Нашої України" увійшли одинадцять народних депутатів. Головою групи обрано Зіновія Шкутяка.

У Верховній раді 2 березня була офіційно створена депутатська група очолюваної Віктором Ющенком партії "Наша Україна". Про це на брифінгу в парламенті за участі народних депутатів від партії оголосив голова політради "Нашої України" Валентин Наливайченко.

Він також повідомив, що до групи належать одинадцять народних депутатів: Станіслав Аржевітін, Володимир В'язівський, Лілія Григорович, Володимир Карпук, Юрій Ключковський, Микола Кульчинський, Віктор Матчук, Григорій Омельченко, Андрій Парубій, Зіновій Шкутяк, Петро Ющенко.

Головою партійної групи обрано Зіновія Шкутяка. "Ми виокремлюємо нашу групу, щоб чітко окреслити присутність партії "Наша Україна" у парламенті. Представлена тут група є єдиним виразником позиції "Нашої України" у Раді", - наголосив Наливайченко, якого цитує прес-служба партії.

"Наше головне завдання – продемонструвати ясну альтернативу діям влади і владної більшості. Безумовно, що і наша партія, і група, яка представляє її, - в опозиції до нинішнього режиму", - підкреслив він.

Учасники брифінгу наголосили, що група "Наша Україна" є відкритою для інших народних депутатів та до співпраці з усіма опозиційними силами.

Читайте також:

Данилишин: між Януковичем і Ющенком є домовленості

Ющенко закинув своє дітище – Мистецький арсенал

Колишній соратник президента: Янукович дуже схожий на Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: