Соратники Ющенка перебираються з Банкової в "Мистецький арсенал"

Керівники Секретаріату президента Ющенка отримали нові місця роботи: більшість влаштувалися у "Мистецький арсенал".

Місце подальшої роботи більшості представників керівництва Секретаріату президента, які напередодні написали заяви про звільнення, вже визначено.

Екс-глава СП Віра Ульянченко, керівник ДУСі Ігор Тарасюк, а також заступники голови СП Юрій Богуцький та Валентина Руденко призначені членами наглядової ради "Мистецького арсеналу".

Олександр Шлапак буде працювати над політичним проектом Сергія Тігіпка. Посада ще одного першого заступника, Юрія Єханурова, поки не визначена. Раніше була оприлюднена інформація, що його кандидатуру розглядають серед претендентів на посаду прем’єра у разі створення коаліції Партії регіонів і "Нашої України – Народної самооборони".

Керівника головної служби інформаційної політики СП Ларису Мудрак президент Віктор Ющенко призначив членом Нацради з питань телерадіомовлення. А 64-річний Іван Перехода, за інформацією ЗМІ, має намір піти на пенсію.

Андрія Гончарука, за даними джерел, планують призначити на вакантну посаду першого заступника міністра закордонних справ. Втім, для цього необхідно забезпечити процедурне рішення Кабміну.

"Посада Марини Іванівни (Ставнійчук – ред) заздалегідь також визначена, але є причини, з яких її поки що краще не називати", – повідомило журналістам обізнане джерело.

Тим часом рядові співробітники Секретаріату і керівники середньої ланки не мають наміру писати заяви про звільнення. "Я держслужбовець. Хочуть звільняти – нехай звільняють за КЗпП", – пояснив керівник однієї зі служб секретаріату.

Нагадаємо, прес-секретар президента Ірина Ванникова також написала заяву про звільнення. Вона повідомила, що Ульянченко запропонувала їй зайняти звільнену вчора посаду члена Нацради з питань телерадіомовлення.

"Але я не бачу для себе можливості працювати у системі влади за нового президента. Я залишаюся у команді Віктора Ющенка і буду працювати його помічником і прес-секретарем, ймовірно, у структурі громадської організації, якою він буде керувати", – заявила Ванникова, не уточнивши, йдеться про наглядову раду музейного комплексу "Мистецький арсенал" або про якусь нову громадську організацію.

Читайте також:

Ющенко призначив себе головою "Мистецького арсеналу"

Прес-секретар Ющенка та все керівництво Секретаріату подали у відставку

Янукович знайшов нових губернаторів

Соратники подарували Ющенку три візки старожитностей і квітів

ВідеоСекретаріат президента Ющенка виїжджає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: