Соратники Ющенка по Майдану закликали його підтримати Тимошенко

Всеукраїнські народні збори закликали президента відмовитися від підтримки Януковича на користь Тимошенко.

Лідери "Всеукраїнських народних зборів" закликали президента Віктора Ющенка відмовитися від підтримки лідера Партії регіонів Віктора Януковича на користь прем'єра Юлії Тимошенко.

Зокрема, голова Всеукраїнського об’єднання "Вітчизна" Вілен Мартиросян підкреслив, що "Всеукраїнські народні збори" - це те утворення, якому народ повинен вірити. При цьому, за його словами, зараз "настав час дати керувати людині, у якою в грудях серце, а не камінь, людині, котра насправді буде піклуватися про простих людей".

За словами Мартиросяна, сьогодні “нечистоплотні будь-яким засобами намагаються очорнити” прем’єр-міністра Тимошенко. "Віктор Андрійович, переконливо прошу Вас. Ви переконалися, що Вам не стати президентом, тож зробіть, щоб Ваш соратник став президентом. Допоможіть людині, з якою разом стояли на Майдані, і яка зараз здатна об’єднати Україну", - наголосив
керівник об'єднання "Вітчизна".

У свою чергу, голова громадсько-політичного об’єднання "Справедлива Одеса" Дмитро Співак відзначив, що в Україні почався "державний саботаж". На його думку, саботаж стосується "усіх планомірних і наступальних дій єдиного легітимного і працюючого органу – Кабінету міністрів".

"Цей саботаж має своєю ціллю впровадження в суспільство страху, невпевненості у завтрашньому дні, паніки та агресії. Ціль одна - політично знищити прем’єр-міністра", - впевнений Співак. У такому ставленні до прем'єра він звинуватив Ющенка і Януковича, які, на переконання політика, "разом зі своїм обслуговуючим персоналом, в тому числі, з кандидатів на посаду президента, створюють ситуацію, яка веде до економічної та соціальної розрухи".

Разом із тим, координатор "Всеукраїнських народних зборів", народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв повідомив, що це утворення об’єднує понад 3 тисячі громадських організацій по всій Україні.

"Мета об’єднання - сформувати ключові засади та принципи, які б давали можливість в подальшому такому пласту об’єднань громадян мати своє місце і реально впливати на формування громадянського суспільства і на громадське життя в державі", - заявив він.

На переконання Соболєва, той факт, що прем’єр-міністр Тимошенко була безпосереднім учасником установчого форуму "Народних зборів", і те, що на найближчих засіданнях Кабінету міністрів будуть прийняті відповідні нормативні акти, свідчить про те, що це не тимчасова акція під президентські вибори, а довгострокова перспектива створення і розвитку громадянського суспільства.

Читайте також:

Ющенко дав Тимошенко два дні, щоб знайти гроші на військо

Західні ЗМІ: Ющенко зашкодив Тимошенко ціною кредиту МВФ

Тимошенко не підвищить зарплати до рішення суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: