Соратнику Тимошенко вдома влаштували маски-шоу: двері стережуть УБОЗівці з автоматами

Соратнику Тимошенко вдома влаштували маски-шоу: двері стережуть УБОЗівці з автоматами

Суслову напередодні дісталося від міліції, коли він намагався прорватися на суд Тимошенко / Фото: Прес-служба БЮТ

Нардеп БЮТ Євген Суслов заявляє про обшуки його приймальні, а також підприємств і будинка родини.

Співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України не пускають народного депутата з фракції БЮТ у Верховній Раді Євгена Суслова у власний будинок у селі Буки в Київській області, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Додому в Буках мене не пускають люди в формі з автоматами, відмовляються представлятися", - пише Суслов на своїй сторінці на Twitter.

Раніше нардеп повідомив, що міліція проводить обшуки на підприємствах, в громадській приймальні та будинку сім'ї народного депутата.

"Маски-шоу на підприємствах моєї сім'ї, в громадській приймальні. Дійшло навіть до того, що зараз виламали двері будинку моїх батьків!", - обурений Суслов.

За його словами, силовики також виламали двері його громадської приймальні. "Їм показали і договір оренди, що це приймальня народного депутата. Але закон для них ніщо", - сказав політик.

Він додав, що силовики проводять обшуки, виганяючи всіх людей з приміщень, не пускають адвокатів.

"Влада перейшла межу законності, межу моралі. Я їду в Сквиру в село Буки до батьків. Вони для мене - найголовніше", - сказав він і додав, що пов'язує дії міліції зі своєю політичною діяльністю.

Як повідомили в обласній міліції Києва, справою сім'ї Суслових займається УБОЗ. При цьому там не змогли уточнити, з чим пов'язані обшуки.

Нагадаємо, у день оголошення вироку Тимошенко Суслов заявив, що його побили міліціонери. Він казав, що міліціонери били, кидаючи в автозак на Хрещатику. Бютівець володіє 65 га земельних угіддь та статками у більше ніж півмільйона гривень

Читайте також:

Бютівець володіє 65 га земельних угіддь та статками у більше ніж півмільйона гривень

Бютівець заявив, що під Печерським судом його побила міліція

"Без мандата": Олександра Кужель заспівала пісню Розенбаума

Повʼязані теми:

Наступна публікація