Соратнику Януковича присвоїли звання "Стоп-кран одеської журналістики"

Одеські журналісти стверджують, що депутат-регіонал Олексій Костусєв завдав своїми діями найбільшу шкоду діяльності ЗМІ.

Олексій Костусєв
УНІАН
Олексій Костусєв
Гільдія власних кореспондентів центральних і міжнародних ЗМІ в Одесі присвоїла депутату Верховної ради від Партії регіонів Олексію Костусєву звання "Стоп-кран одеської журналістики".

Таке звання одеські власкори щорічно присвоюють політикам і чиновникам, які завдають своїми умисними діями найбільшу шкоду діяльності ЗМІ, які принижують роль і місце журналістики в громадському житті регіону.

Як зазначається в поширеній спільній заяві Гільдії власкорів і Незалежної профспілки журналістів, "у списку кандидатів на "нагороду" було 19 претендентів. У результаті таємного голосування практично одностайно "Стоп-краном одеської журналістики" було названо Костусєва.

Як повідомляють у гільдії, найближчими днями Костусєву буде вручено "нагороду" "за активну позицію" з нагнітання конфліктної ситуації між Одеською міськрадою й ТОВ "Одеський міський телерадіоцентр".

Журналісти вважають Костусєва одним з головних винуватців роздування конфлікту навколо будівлі одеського телецентру. Суперечки між міською адміністрацією і власниками будівлі виникли в процесі ремонту телецентру. На думку журналістів, в результаті "брудних політичних розбирань" більше всіх страждають телевізійники, які не мають прямого відношення до закулісної передвиборчої боротьби.

Читайте також:

Янукович: я не хотів, щоб по Дніпру з Києва попливли трупи

Янукович порадив журналісту не бовтати язиком про його дачу

З Партії регіонів вийшли 12 депутатів, щоб підтримати БЮТ

Начальника українських тюрем просять розповісти, де і коли сидів Янукович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: