Сорос пророкує Україні дефолт

Відомий американський фінансист Джордж Сорос підкреслив, що серйозні проблеми також є у економік Латвії, Литви та Естонії.

Економіка України знаходиться у дуже скрутному становищі, і не можна виключати можливість того, що незабаром відбудеться її дефолт.

Про це заявив відомий американський фінансист Джордж Сорос.

Фінансист підкреслив, що серйозні проблеми також є у економік Латвії, Литви та Естонії.

Разом з тим, відновлення американської економіки навряд чи почнеться раніше третього чи четвертого кварталу 2009 року, зазначив фінансист.

На думку Сороса, рекапіталізація американських банків стала проводитися неправильно, і багато в чому була схожа на підхід адміністрації екс-президента Джорджа Буша.

При цьому закачування грошей у банківську систему не приносить успіху, оскільки отримані кошти не використовуються для подальшого кредитування.

Також, на думку Сороса, американський долар, що зазнає зараз серйозного тиску, може в кінцевому рахунку втратити свій статус світової резервної валюти.

Фінансист припустив, що в майбутньому цю роль зможуть грати розрахункові грошові одиниці Міжнародного валютного фонду (МВФ).

"У довгостроковій перспективі перехід на світову розрахункову одиницю, відмінну від долара, може піти нам на користь", - сказав Сорос.

За словами фінансиста, система, що дозволяє США витрачати більше, ніж заробляти, повинна бути реформована.

"Близький її кінець, і не можна допустити її рецидиву. Необхідні зміни", - зазначив фінансист.

Сорос також зазначив, що терміни відновлення світової економіки залежатимуть від глибини нинішньої кризи, проте, можливо, відновлення почнеться вже в 2010 році.

Читайте також:

МВФ дав Києву останній шанс

Україну чекає дефолт, якщо вона не отримає кредит від МВФ

Криза поглинула Уолл-стріт

Україна здатна витримати кризу
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: