Сотні дніпровців битимуться до крові за помешкання у гуртожитку, який відбирають

Новий власник стверджує, що в нього на руках є всі документи.

У Дніпрі втратити дах над головою можуть більше сотні родин через те, що гуртожиток, де вони живуть, перейшов у приватну власність. Будівлю продали разом із пожильцями - інвалідами, дітьми та навіть бійцями АТО. Відтепер люди ходять по судах, щоб не стати безхатьками.

Йдеться у сюжеті ТСН 19:30.

Боєць АТО Ігор мешкає у гуртожитку з батьками, а тепер із сином та дружиною. Чоловік був під Ясинуватою та Опитним, ледь не загинув у Пісках. Проте на дембелі він дізнався про виселення.

Виявилось, що у приватну власність разом з людьми перейшли цілі поверхи гуртожитку. Під загрозою виселення опинилось більше 300 людей. Десять років тому гуртожиток був державним, належав місцевій фабриці взуття, яка збанкрутіла. Згодом правонаступником стала приватна фірма. Тоді й стали продаватися кімнати із цілими родинами.

Мешканці вважають, що документи навіть підробляли, про що свідчать надані документи. Наразі новий власник придбав другий і третій поверхи, а його дружина – четвертий.

У відчаї люди пішли по судах. Показують рішення, яке винесене на їхню користь. У коментарі власник заявив, що не готовий спілкуватися з журналістами, але посилається на відповідні судові ухвали.

Хто новий власник і де його шукати, не знають в міському управлінні житлового господарства. Визнають: мешканці опинились у пастці, хоча за законом мають право приватизувати свої кімнати, але жодному за десять років зробити цього не вдалось.

Наразі прокуратура зацікавилась гуртожитком. "Відкрито кримінальне провадження - "шахрайство". Перевіряється законність виведення вказаного приміщення гуртожитку з державної власності", - заявив Сергій Кривцун, прокурор міської прокуратури Дніпра.

Мешканці гуртожитку не мають наміру здаватися і готуються до протестів.

Раніше стало відомо про те, що безхатько Олександр Кучерявенко зумів повернути квартиру, яку через підставні суди та фейкові рішення житло в нього забрали. Таким чином, він опинився на вулиці на довгі чотири роки.

Наталя Грищенко

У Дніпрі гуртожиток продали разом з пожильцями

Гуртожиток, де живуть більше сотні родин, інваліди, діти та навіть бійці АТО, перейшов у приватну власність. Тепер люди ходять по судах, щоб не стати безхатьками. Кажуть, новий власник погрожує виселенням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: