Сотні дніпровців битимуться до крові за помешкання у гуртожитку, який відбирають

Новий власник стверджує, що в нього на руках є всі документи.

У Дніпрі втратити дах над головою можуть більше сотні родин через те, що гуртожиток, де вони живуть, перейшов у приватну власність. Будівлю продали разом із пожильцями - інвалідами, дітьми та навіть бійцями АТО. Відтепер люди ходять по судах, щоб не стати безхатьками.

Йдеться у сюжеті ТСН 19:30.

Боєць АТО Ігор мешкає у гуртожитку з батьками, а тепер із сином та дружиною. Чоловік був під Ясинуватою та Опитним, ледь не загинув у Пісках. Проте на дембелі він дізнався про виселення.

Виявилось, що у приватну власність разом з людьми перейшли цілі поверхи гуртожитку. Під загрозою виселення опинилось більше 300 людей. Десять років тому гуртожиток був державним, належав місцевій фабриці взуття, яка збанкрутіла. Згодом правонаступником стала приватна фірма. Тоді й стали продаватися кімнати із цілими родинами.

Мешканці вважають, що документи навіть підробляли, про що свідчать надані документи. Наразі новий власник придбав другий і третій поверхи, а його дружина – четвертий.

У відчаї люди пішли по судах. Показують рішення, яке винесене на їхню користь. У коментарі власник заявив, що не готовий спілкуватися з журналістами, але посилається на відповідні судові ухвали.

Хто новий власник і де його шукати, не знають в міському управлінні житлового господарства. Визнають: мешканці опинились у пастці, хоча за законом мають право приватизувати свої кімнати, але жодному за десять років зробити цього не вдалось.

Наразі прокуратура зацікавилась гуртожитком. "Відкрито кримінальне провадження - "шахрайство". Перевіряється законність виведення вказаного приміщення гуртожитку з державної власності", - заявив Сергій Кривцун, прокурор міської прокуратури Дніпра.

Мешканці гуртожитку не мають наміру здаватися і готуються до протестів.

Раніше стало відомо про те, що безхатько Олександр Кучерявенко зумів повернути квартиру, яку через підставні суди та фейкові рішення житло в нього забрали. Таким чином, він опинився на вулиці на довгі чотири роки.

Наталя Грищенко

ВідеоУ Дніпрі гуртожиток продали разом з пожильцями

Залиште свій коментар