Сотні літрів хлорного розчину на один заклад: у Дніпрі після місцевих виборів дезінфікують школи

Сотні літрів хлорного розчину на один заклад: у Дніпрі після місцевих виборів дезінфікують школи

До понеділка, 2 жовтня, коли діти мають вийти на навчання, у школах мають обробити кожен стіл та стілець.

У Дніпрі після виборів почали знезаражувати школи. Голосування відбувалося в майже 140 навчальних закладах. Одразу після того, як усі дільниці завершили свою роботу, приміщення почали дезінфікувати.

Про це йдеться 30 жовтня в сюжеті ТСН.19:30.

До понеділка, 2 жовтня, коли діти мають вийти на навчання, у школах мають обробити кожен стіл та стілець. А ще - двері, підвіконня, панелі та лавки. Все протирають хлорним розчином. Це сотні літрів лише на одну школу. Засоби для знезараження централізовано закупила міська адміністрація.

"В кабінеті, де працювала дільнична комісія, оброблена всі меблі, панелі і навіть попрасували штори. Батьки повідомлені, що йде обробка закладу, то переживань ще не було. Зараз запах вивітрюється. Якщо є потреба, ми провітрюємо", - повідомила директорка школи Інна Щербакова.

Дніпровські школи дезінфікують після місцевих виборів

Дніпровські школи дезінфікують після місцевих виборів

Дві третини шкіл уже знезаразили. Лишаються тільки ті, де дільниці виправляють помилки в протоколах. Обробка триватиме і вихідними.

"В деяких школах ще залишились по одній, дві комісії. Комісії працюють. Мають окремі виходи спеціальні, кімнати, які вилучені з освітнього процесу, тобто перетинання роботи комісії і дітей не буде", - розповіла заступниця начальника відділу міського управління освіти Олена Сокур.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Дата публікації
Перегляди
466
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація