Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сотні людей у всій Україні підтримали Сенцова акціями та голодуванням

Режисер голодує вже одинадцяту добу.

У всій Україні тривають акції на підтримку бранця Кремля Олега Сенцова, йдеться у ТСН.16:45.

Ув'язнений кінорежисер уже одинадцяту добу голодує в російській колонії з вимогою звільнити усіх політв'язнів. У Херсоні на площу Свободи вийшло близько сотні людей. У руках тримали плакати на підтримку не лише Олега Сенцова, але й інших ув'язнених в Росії та тимчасово окупованому Криму громадян України.

У Харкові небайдужі прийшли під російське консульство - також із вимогою звільнити Сенцова та ще сім десятків в'язнів Кремля. Консульство на час пікету взяли під посилену охорону. Дехто вийшов на акцію підтримки режисера із плакатами "Я голодую разом із Сенцовим".  Активісти пояснили - на один день відмовились від їжі на знак солідарності з ним. 

"Ситуація справді критична, і тому ми вийшли на знак солідарності сьогодні, і будемо виходити і надалі, і не тільки за нього, а й за всіх наших бранців", - каже один з учасників акції.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції