Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сотні машин на кордонах із ЄС: у західних регіонах України виникли "святкові" черги

Українці повертаються на навчання або роботу в країни Євросоюзу.

На українсько-польському кордоні утворилися довжелезні затори. Близько 300 машин застрягли в пункті пропуску Краковець, на Шегинях таких зо 200, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прикордонники пояснюють це тим, що українці після свят повертаються до країн Європи на роботу чи навчання, тому навантаження на пункти пропуску зросло. Краковець вабить подорожніх, бо після перетину кордону одразу починається швидкісна автострада. Подорожувальники терпляче чекають приблизно по 5-6 годин, але є й такі, хто хоче оминути чергу. "Їдемо в Німеччину, були в гостях у мами, назад вертаємося додому, стоїмо вже годин чотири. Стоїмо у черзі чемно, стараємося дотримуватися правил, а обганяють зліва-зправа", - розповідають очевидці.

Відео Після свят - у чергу: на україно-польському кордоні знову довжелезні затори

Близько трьохсот машин застрягли у пункті пропуску Краковець, а на Шегинях - 200. Трохи менше авто в інших пунктах перетину. Прикордонники кажуть, що українці після свят повертаються до країн Європи на роботу чи навчання.  

Після свят - у чергу: на україно-польському кордоні знову довжелезні затори

Подорожні втомлені, аналогічна ситуація на пунктах пропуску на кордонах із Польщею, Словаччиною, Румунією та Угорщиною. На Краківці, де найбільша черга, прикордонники збільшили кількість загонів – кажуть, працюють дуже швидко, за годину можуть пропусти близько 80 машин, більше просто не спроможний прийняти пункт пропуску. "Відкрито додаткові смуги руху, а також проводять чотирьохсторонні зустрічі з представники республіки Польща, прикордонниками та митниками щодо пришвидшення пропускних операцій", - розповів начальник відділення інспекторів прикордонної служби Сергій Веретільник.

Прикордонники прогнозують, що такі черги протримаються ще два-три дні, тому радять подорожувальникам, яким у Європу потрібно не терміново, перечекати цю хвилю.

Кореспондентка ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції