Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сотня селян на Рівненщині напала на правоохоронців, які прийшли з обшуком до складу

Поліція мала інформацію, що там зберігається бурштин та обладнання для його обробки.

У селі Глинне на Рівненщині сотня місцевих мешканців влаштували штовханину з правоохоронцями, аби ті не проводили обшук на складі, який належить депутату райради, йдеться в ТСН.12.00.

Обурені селяни били капітана поліції, штовхали патрульних, прокурорів та прикордонників, а все для того, аби не допустити поліцію, яка мала ухвалу суду на обшук приміщення. Поліція мала інформацію, що там нелегально зберігають бурштин та обладнання для його обробки. Оперативний супровід здійснювали прикордонники, але тільки-но слідчі збирались зайти до приміщення, їх оточили місцеві мешканці. Правоохоронців  виштовхали з території, відібрали відеокамери, а ще - документи. Окрім того, селяни затримали прикордонника, знімали його на телефон та вимагали розповісти, скільки він брав хабарів.

«Я обмежилася нанесенням мені тілесних ушкоджень. Мене просто силою виштовхали звідти, проте працівникам поліції, як і моєму заступнику, були нанесені тілесні ушкодження. Він звернувся за медичною допомогою, маються в нього садна на тілі», -  повідомляє заступник керівника Рокитнівського відділу поліції Лілія Богданець.

В поліції відкрили провадження за опір правоохоронцям та завдання тілесних ушкоджень, але жодного із хуліганів не затримали.

ВідеоСеляни влаштували штовханину з правоохоронцями, аби ті не проводили обшук на складі депутата райради

Били капітана поліції, штовхали патрульних, прокурорів та прикордонників. У селі Глинне на Рівненщині сотня місцевих мешканців влаштували штовханину з правоохоронцями. Поліція мала інформацію, що на складі нелегально зберігають бурштин та обладнання для його обробки. Тільки-но слідчі збирались зайти у приміщення, їх оточили місцеві мешканці. Правоохоронців виштовхали з території, відібрали відеокамери і документи.  

Селяни влаштували штовханину з правоохоронцями, аби ті не проводили обшук на складі депутата райради

Залиште свій коментар

Вибір редакції