Соціалісти незадоволені "Регіонами"

Депутат СПУ Баранівський звинуватив Партію регіонів у "кидалові" щодо опозиції

Фракції Комуністичної та Соціалістичної партій України поставили вимогу зняти з розгляду проект закону про внесення змін до закону про держбюджет на 2007 рік, підтриманий у першому читанні. 

Наприклад, член фракції КПУ, секретар парламентського комітету з питань бюджету Алла Олександровська заявила, що в п'ятницю засідання комітету не проводили. Вона стверджує, що не підписувала протоколу засідання, й вимагає зняти питання з розгляду. "Я не підписувала протоколу засідання, тому вимагаю зняти питання з розгляду", - зазначила депутат. 

Олександр Баранівський, депутат від фракції СПУ, підтримав вимогу Олександровської та звинуватив частину фракції Партії регіонів у спробі "кинути" опозицію, оскільки згаданий закон „не вирішує проблему виборів”. 


Баранівський закликав Партію регіонів дати оцінку діям голови комітету з питань бюджету Володимирові Макеєнку з "фальшування документів" про проведення засідання комітету. Це стало реакцією депутата на пропозицію Макеєнка підтримати проект закону про внесення змін до бюджету в цілому. 

Олександр Баранівський
Сайт президента України
Олександр Баранівський, що колись працював в уряді Єханурова, вступився за опозицію

За голосування проекту закону в цілому виступили фракції Партії регіонів, БЮТ та "Нашої України". 

Водночас спікер Олександр Мороз і прем’єр-міністр Віктор Янукович заявили, що питання про розпад коаліції наразі не розглядають. Янукович уважає заяви Олександровської та Баранівського всього лише „емоційними виступами деяких народних депутатів”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: