Соціалісти проведуть 9 березня всеукраїнську акцію протесту

Лідер СПУ закликає не штурмувати банки, а проводити акції протесту проти уряду.

Олександр Мороз
Архів
Олександр Мороз
Соціалістична партія України 9 березня проведе всеукраїнську акцію протесту з метою об'єднання "всіх, хто постраждав від некомпетентності уряду". Про це повідомив лідер Соцпартії Олександр Мороз.

"Передумовою для зростання соціальної напруги, настроїв протесту стали дії влади, яка своєю політикою провокує людей виходити на вулиці, захищаючи свої права", - сказав Мороз.

"В Україні влада і бізнес настільки зрослися, що в першу чергу захищаються корпоративні, а не суспільні інтереси. Перспективи похмурі: не приведи, Господи, ситуація доросте до бунту… Вихід, як ні парадоксально, полягає в зміні влади", - відзначив лідер соціалістів.

"От зараз під НБУ мітингують люди. Вони вимагають повернути їх депозити, зробити умови виплати кредитів людяними. Але в європейських країнах акції протесту ніколи не зачіпають політику національних банків, адже банк - це лише інструмент фінансово-економічної політики Кабміну. Тому потрібно не банки штурмувати, а об'єднуватися для захисту своїх прав, виходити на акції протесту, вимагаючи встановлених законом соціальних виплат, адекватних цін на "комуналку", боротися з незаконними податковими поборами, захищати своє майно від колекторного беззаконня", - переконаний Мороз.

Нагадаємо, нещодавно комуністи, соціалісти та прихильники інших лівих політичних сил провели всеукраїнську акцію протесту "Ющенко – валіза – Америка". Демонстранти висловили свою незгоду з політикою президента, спрямованою на зближення з НАТО і Євросоюзом, і виступили за покращення відносин із Росією.

Читайте також:

Тисячі боржників банків підуть протестувати на вулиці

Під київську мерію принесли опудало Черновецького і гречку

Тисяча українських підприємств готові страйкувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: