Соціологи прикинули, на що можуть розраховувати Тимошенко і Янукович

Соціологи запевняють, що більше половини виборців, що проголосували в першому турі за Тігіпко віддадуть свої голоси за Януковича.

Біля 35% виборців кандидата в президенти Сергія Тігіпка не підуть на вибори, заявила голова правління Інституту соціологічних досліджень Ольга Балакірєва.

Вона також вважає, що з решти виборців близько 30% проголосують за Юлію Тимошенко і ще 35% - за Віктора Януковича.

"Електорат Тігіпка приблизно на половину складається з колишніх прихильників однієї і колишніх прихильників іншого, оскільки він продемонстрував свою здатність працювати і з одним, і з іншим", - пояснила соціолог.

Що ж стосується виборців Арсенія Яценюка, то у нього, за результатами опитування, яке проводилося в день виборів, 40% були готові надалі голосувати за Тимошенко, 20% - за Януковича.

"Знову велика частина, яка не хоче ні одного, ні іншого. Вони можуть або не піти на вибори, або проголосувати проти", - додала Балакірєва.

В цілому, на її думку, у Тимошенко в другому турі є шанс набрати близько 44%, у Януковича порядку 50%.

"Це дані на зараз, але майбутні три тижні можуть внести корективи в таку ситуацію. На це можуть вплинути і політичні дебати і поведінка тих кандидатів, які не пройшли до другого туру", - сказала соціолог.

У свою чергу гендиректор "ФОМ-Україна" Олександр Бухалов заявив, що в ході опитування, проведеного в кінці грудня минулого року, 28% з електорату Тігіпка були готові голосувати за Януковича, 23% - за Тимошенко, 33% - проти обох.

З електорату Яценюка 12% були готові голосувати за Януковича, 33% - за Тимошенко, 50% - проти всіх.

З тих, хто голосував за Ющенка, 6% могли б віддати перевагу Януковичу, 43% - Тимошенко і 51% - виступили б проти обох.

З електорату Петра Симоненка 31% могли б голосувати за Януковича, 4% - за Тимошенко і 33% - проти обох, при тому, що 25% - не змогли відповісти.

Нагадаємо, за даними обробки всіх виборчих протоколів, Янукович випереджає Тимошенко на 10,27%.

Читайте також:

БЮТ: Тимошенко поки не збирається пропонувати Тігіпку своє крісло

На ряді дільниць результати голосування визнані недійсними

У ЦВК сказали, коли оголосять результат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: