Опитування: Янукович перемагає Тимошенко з різницею в майже 17%

R&B опитала виборців: Янукович перемагає, отримуючи 46% голосів.

Згідно результатів соцдослідження компанії Research&Branding Group, в другому турі президентських виборів 46,7% респондентів готові проголосувати за Віктора Януковича, 30% - за Юлію Тимошенко.

Проти всіх у такому другому турі проголосували б 13,2% респондентів, 3,6% - не пішли б на вибори, а 6,5% - не змогли відповісти.

При цьому в першому турі 33,3% опитаних проголосували б за Януковича, 16,6% - за Тимошенко, 7,4% проголосували б за колишнього голову Національного банку Сергія Тігіпка, 6,7% - за екс-голову Верховної Ради Арсенія Яценюка, 4,1% - за спікера парламенту Володимира Литвина, 3,8% - підтримали б діючого Президента Віктора Ющенка, 3,4% - за лідера Комуністичної партії Петра Симоненка. 3,2% - підтримали б інших кандидатів. 9% опитаних проголосували б проти всіх і ще 9% - не змогли відповісти.

Близько 87,8% опитаних R&B мають намір прийти на виборчі дільниці. При цьому 65,8% опитаних відповіли, що точно будуть брати участь у голосуванні на виборах. 22% - швидше за все, будуть голосувати, 7,8% - ще не вирішили, чи стануть голосувати, 1,6% - швидше за все, не будуть голосувати, 2,8% - точно не будуть голосувати.

Опитування було проведене з 5 по 13 грудня, усього опитано 3 083 респондентів старше 18 років по всій Україні, статистична похибка вибірки не перевищує 1,8%.
 

Раніше повідомлялося про те, що згідно результатів соціологічного дослідження Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), якби вибори президента України відбулися в найближчу неділю, велика частина українців проголосувала б за Віктора Януковича (34%). Далі слідує Сергій Тігипко (11%), і лише за ним - Юлія Тимошенко (10%).

Читайте також: 

Росіяни опитали українців: Тігіпко обігнав Тимошенко

Янукович відривається від Тимошенко у президентських перегонах

Тимошенко скоротила відставання від Януковича до 6%

Рейтинг Януковича йде вгор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: