Дідівщину "повісили" на Гриценка

Союз жінок України "За майбутнє дітей" пікетував Міністерство оборони з вимогою відставки його голови Анатолія Гриценка.

Анатолій Гриценко
Активістки Союзу жінок України "За майбутнє дітей" стверджують, що за перебування Анатолія Гриценка на посаді міністра оборони дідівщина поширилася в українській армії.
Союз жінок України "За майбутнє дітей", який пов’язують із Соціалістичною партією, пікетував Міністерство оборони з вимогою відставки його голови Анатолія Гриценка. 

У середу військова прокуратура порушила карну справу через побиття молодшим сержантом у військовій частині на Десні свого підлеглого, внаслідок чого той втратив селезінку. 

У своєму зверненні до лідера СПУ Олександра Мороза та прем’єра Віктора Януковича представники Союзу жінок стверджують, що це лише один із багатьох випадків дідівщини в українській армії, яка, як вони кажуть, поширилася за часів керівництва Міноборони Гриценка. Водночас, експерти вбачають у цих закликах виборчі технології. 

Всеукраїнська громадська організація Союз жінок України "За майбутнє дітей" закликала до відставки міністра оборони Анатолія Гриценка. У відкритому листі до прем’єра Януковича і голови Верховної ради 5-го скликання Мороза, який розповсюдила Соціалістична партія, організація покладає на пана Гриценка відповідальність за випадки загибелі солдатів термінової служби в умовах так званої "дідівщини". 

Союз жінок "За мабутнє дітей" стверджує, що за останні два роки в українській армії загинуло 76 солдатів строкової служби на тлі заяв пана Гриценка про те, що за цей час в українській армії випадків загибелі "від казарменого хуліганства" не було. 

Лише вчора повідомляли про загибель у військові частині Десна солдата, якому відбив селезінку молодший сержант.
Союз жінок вважає, що Міністерство оборони непрофесійно й недбало ставиться до цієї проблеми. Однак оглядачі не виключають, що це питання загострили навмисне в передвиборчій боротьбі.

ВідеоСоюз жінок України вимагає відставки Гриценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: