СП: через два дні БЮТ та КПУ розпочнуть імпічмент Ющенка

У Секретаріаті президента дізналися, що Тимошенко вже 19 березня почне скидати Ющенка з посади президента.

Блок Юлії Тимошенко та Компартія у четвер, 19 березня, планують розпочати процедуру імпічменту президента Віктора Ющенка.

Про це заявив заступник глави Секретаріату президента Андрій Кислинський.

Кислинський стверджує, що попри демонстрацію готовності до спільних дій з президентом, прем’єр Юлія Тимошенко, схоже, знову взялася за сценарій поділу влади "на двох".

"Черговим підтвердженням відкритості президента України до співпраці з главою уряду Юлією Тимошенко є спільна участь у саміті Європейської народної партії", - зазначив Кислинський.

Нагадуючи ініціативи Ющенка щодо спільних дій влади з подолання кризи, Кислинський зауважив, що "існують підстави стверджувати, що запропонована главою держави співпраця заради національного розвитку не знаходить щирої підтримки прем`єра. З одного боку Тимошенко публічно демонструє готовність до спільних дій з президентом, з іншого - знову взялася за "вересневий" сценарій поділу влади "на двох" і, як завжди, робить це таємно".

Так, за його інформацією, прем’єр хоче змінити Конституцію та провести імпічмент президента, “щоб повністю і остаточно дестабілізувати державні органи влади на догоду зовнішнім чинникам”.

“Крім того, така політична димова завіса, за задумом авторів, відволіче увагу громадян від безпорадності уряду перед проблемами людей", - наголосив Кислинський.

Чиновник повідомив, що цього тижня, в четвер, під час перебування президента та прем`єра у Брюсселі, БЮТ зі своїми соратниками із КПУ планують розпочати процедуру імпічменту і зараз активно переконують керівництво Партії регіонів долучитися до цього процесу.

“Фактично, це покладе старт антиконституційному перевороту", - заявив заступник глави Секретаріату.

Читайте також:

Литвин: імпічменту Ющенка не буде

Ющенко та Тимошенко помиряться на час поїздки до Брюсселя

Симоненко обізвав Ющенка злочинцем

Балога не вірить у дострокові вибори президента

Кравчук - Ющенку: імпічмент - це нормально

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: