СП: через Тимошенко Україна перетвориться з держави на окраїну

Віра Ульянченко вважає, що глава українського уряду під час переговорів з Володимиром Путіним показала зневагу до своєї країни.

Глава Секретаріату президента Віра Ульянченко назвала "неприпустимою" поведінку прем’єр-міністра Юлії Тимошенко під час її зустрічі з прем’єр-міністром Росії Володимиром Путіним минулого тижня у Ялті.

"Якщо ми потрапимо в руки політиків, які хочуть повернути країну назад, якщо не продовжимо реформ - ми втратимо ті можливості, які приніс нам Майдан", - зазначила, зокрема, Ульянченко, говорячи про досягнення Помаранчевої революції.

У такому контексті глава Секретаріату президента навела приклад поведінки прем’єр-міністра України, продемонстровану під час зустрічі з російським головою уряду. "Це неприпустимо, коли прем’єр-міністр незалежної держави, кандидат у президенти демонструє таку зневагу до своєї країни. Варто замислитися – чи ми будемо мати українську державу, чи українську окраїну, якщо залишимо таких політиків", - цитує слова Ульянченко прес-служба президента України.

Найважливішим же досягненням минулих п’яти років глава Секретаріату президента назвала свободу. "Говорячи про свободу, я маю на увазі і свободу преси, і свободу вибору, і економічну свободу. Однак свобода - це ще й велика відповідальність", - наголосила Ульянченко.

Вона також зазначила: "Майдан – це не ярмарок обіцянок, а шанс змінити країну. І як цей шанс використати, залежить саме від нас".

Нагадаємо, 19 листопада Володимир Путін на переговорах з Юлією Тимошенко в Ялті дозволив собі неоднозначні висловлювання на адресу президентів України та Грузії. Зокрема, говорячи про їхню зустріч, Путін сказав: "Бойцы вспоминали минувшие дни, и битвы, что вместе продули они".

Він також згадав про те як Саакашвілі жував свою краватку, і посміявся з грузинського лідера. При цьому Тимошенко підтримала його слова жартами і сміхом.

Читайте також:

СП: Тимошенко недовиконала вказівки Ющенка по Путіну

Тимошенко пообіцяла Путіну платити за газ

Тимошенко та Путін усамітнилися в Лівадійському палаці

Путіна в Криму зустріли банером "Навіки з Росією"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: