СП не задоволений Рудьковським

У Секретаріаті президента заявляють, що Микола Рудьковський має відповісти за результати міністерської діяльності.

У Секретаріаті президента України заявляють, що Микола Рудьковський має відповісти за результати своєї діяльності на посаді міністра транспорту та зв’язку.

Про це йдеться у заяві Секретаріату глави держави.

Микола Рудьковський
УНІАН
СП вважає Миколу Рудьковського непрофесійним кадром
"Дестабілізація роботи залізничного транспорту набула системного і загрозливого характеру. Кількість техногенних аварій з початку року стрімко зростає. Це є наслідки безгосподарності та недбальства нинішнього керівництва міністерства транспорту, яке несе пряму відповідальність за стан справ на залізниці", – йдеться у заяві Секретаріату президента.

Халатність керівництва Мінтрансу призводить до значних матеріальних збитків для держбюджету та втрати Україною позицій провідної транзитної держави Європи. Більше того, подальше перебування Рудьковського на нинішній посаді стало загрожувати не просто безпеці залізничних перевезень, але й життю людей.

Секретаріат президента підкреслює: трагічний інцидент з експресом "Київ – Харків", наслідком якого стала загибель людей, ще раз рельєфно висвітив наявність серйозних проблем, викликаних перебуванням на посаді керівника міністерства непрофесійної і безвідповідальної особи.

(2 серпня на Харківщині сталося зіткнення потягу “Київ-Харків” з дрезиною, внаслідок чого загинув співробітник залізниці – УНІАН).

У Секретаріаті президента переконані, що ненормальною є ситуація, коли після кількох аварій на залізниці, зокрема, настільки масштабної як у Львівській області, не було проведено навіть службового розслідування щодо діяльності міністра транспорту і зв`язку, а генеральний директор "Укрзалізниці" не притягнутий до відповідальності.

Фосфорна аварія
УНІАН
Серед винуватців "фосфорної аварії" команда президента вбачає і Рудьковського
"Ми будемо ініціювати створення спільної Комісії з аналізу аварійних ситуацій, складеної з представників Секретаріату та уряду, ЦОВВ, яка має представити висновки для президента та Кабміну", – йдеться у заяві.

СП наголошує, що "діяльність" Рудьковського підштовхує до необхідності внесення змін до Закону України "Про Кабінет міністрів України" щодо встановлення певних кваліфікаційних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад міністрів.

Позиція Секретаріату президента залишається незмінною: громадянин Рудьковський М.М. має відповісти за результати своєї діяльності на посаді міністра транспорту. Першим кроком до цього має стати його звільнення з посади з мотивів повної професійної невідповідності. Наступним – адекватна оцінка його діяльності Генеральною прокуратурою України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: