СП підрахував: грошей регіонам вистачить лише на 5 місяців

Заступник голови президентського Секретаріату повідомив, що дефіцит місцевих бюджетів становить до 300 млн. гривень.

Секретаріат президента закликає уряд терміново переглянути та внести зміни до держбюджету на поточний рік. Зокрема, врахувати в документі нову ціну на російський газ.

Якщо ж Кабмін проявить бездіяльність у цьому питанні, глава держави може зробити це самостійно, заявив на брифінгу 30 січня заступник глави СП Роман Безсмертний.

Він підкреслив, що дохідні показники в держбюджеті на 2009 рік є завищеними. І в разі збереження нинішніх тенденцій в економіці та невнесення змін до закону, ресурсів, за словами чиновника, вистачить максимум на чотири-п’ять місяців.

За даними Безсмертного, дефіцит місцевих бюджетів наразі в середньому становить від 250 до 300 млн. грн.

"Це колосальні кошти, і треба розуміти, що це дефіцит лише по захищеним статтям, і тому говорити і називати ту статистику, про яку сьогодні говорить центральний уряд, він просто говорить неправду", - зауважив він.

Так, наголосив Безсмертний, якщо в лютому та березні бюджетники отримають допомогу з місцевих казначейств, це вже буде добре. Він зауважив, що вже сьогодні існують заборгованості із зарплати в регіонах, в тому числі працівникам силових структур.

При цьому заступник керівника СП нагадав про рішення Національної комісії регулювання енергетики щодо ціни на газ. Воно, на його думку, сильно вдарить по місцевим бюджетам, оскільки вони розраховувались, виходячи з ціни на газ в 1900 грн., а фактично з лютого доведеться платити на 30% більше.


Читайте також:

Нові ціни на газ будуть шоком для промисловості
СП передрікає банкрутство "Нафтогазу"
В 2009 році уряду може не вистачити грошей на пенсії

ВідеоГрошей регіонам вистачить лише на 5 місяців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: