Секретаріат Ющенка підтвердив, що готує зміну керівництва НУ-НС

Голова Секретаріату президента Віра Ульянченко підтвердила, що Миколу Мартиненка поміняють на В'ячеслава Кириленка, можливо, 23 жовтня

Низка депутатів фракції НУ-НС має намір зняти з посади лідера фракції Миколу Мартиненка й повернути на цю посаду В'ячеслава Кириленка.

Це підтвердила голова Секретаріату президента Віра Ульянченко.

"Сьогодні дійсно активізувалася робота з даного напрямку, і цілком імовірно, що рішення про обрання В'ячеслава Кириленка (лідером фракції) буде прийнято", - сказала вона.

Депутати НУ-НС у четвер відновили збір підписів за відставку голови фракції Мартиненка. Хоча інформацію про існування підписного листа відкрито підтвердили лише декілька членів фракції.

"Я особисто сьогодні (22 жовтня) поставив свій підпис", - заявив Володимир В’язівський.

"Зараз керівництво нашої фракції висловлює позицію, яку більшість не підтримує. Саме в цьому контексті буде справедливо переобрати керівництво на те, яке б формально відповідало настрою в самій фракції", - пояснив він.

За словами депутатів, рішення про зняття Мартиненка з посади голови фракції і призначення на цю посаду Кириленка може бути прийняте або вже у п'ятницю, або наступного тижня.

"Почекайте до п'ятниці. Думаю, завтра (23 жовтня) буде цікавий початок дня, і може бути виправлена та прикра помилка, якої припустилися 20 місяців тому (призначення уряду Юлії Тимошенко)", - сказав Ярослав Кендзьор, тоді як інші утримались від прогнозів.

Кендзьор також повідомив, що прихильники Кириленка збираються відправити у відставку заступника голови фракції НУ-НС, лідера Народного руху Бориса Тарасюка.

Ініціаторами відставки Мартиненка виступили депутатські групи "За Україну!" та "Єдиний центр".
Один із депутатів фракції НУ-НС додав, що підтримати Кириленка уже висловили готовність депутати Української народної партії і частина депутатів від Руху. Проти виступають представники громадянського руху "Народна самооборона".

На думку заступника голови фракції НУ-НС Тараса Стецьківа, "ті, хто задумав цей сценарій, напевно хочуть вивести фракцію НУ-НС із коаліції".

Водночас, Кендзьор повідомив не тільки про готовність фракції до кадрових перестановок, але й до виходу НУ-НС з коаліції.

А Андрій Парубій запевняє, що у випадку зміни керівництва фракції "суттєвих змін" у Верховній Раді не відбудеться.

Як відомо, раніше "нунсівець" Роман Зварич заявив, що секретаріат президента намагається змінити керівництво фракції НУ-НС у парламенті.

Читайте також:

НУ-НС не створює ніяких коаліцій з "Регіонами"

Лідер фракції НУ-НС заявив, що нічим не зобов'язаний Ющенку

Мартиненко не відмовиться від коаліції заради "Нашої України"

Банкова намагається влаштувати революцію в НУ-НС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: