СП похвалив Тимошенко за поїздку до Путіна

Президент хоче отримати всю інформацію про переговори двох прем'єрів протягом десяти днів, але фактом самих переговорів задоволений.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко має протягом десяти днів подати президенту Віктору Ющенку вичерпний звіт про результати своїх переговорів із Володимиром Путіним, що відбулися у Москві.

Про це заявив уповноважений президента з енергетичних питань Богдан Соколовський.

Він підкреслив, що висновки про досягнення української сторони на переговорах можна буде робити тільки після отримання інформації про виконання директив, які українській делегації дав Ющенко.

"Ми вітаємо ініціативи українського уряду та голови українського уряду, спрямовані на коригування контрактів у газовій сфері від 19 січня цього року в тій частині, де сторонами були допущені дуже серйозні помилки, і в результаті контракти є економічно невигідні для України. Ми з нетерпінням чекаємо інформації про конкретні досягнуті домовленості", – пояснив Соколовський.

Раніше уповноважений президента з питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський наголосив, що надання газу в оплату російського транзиту невигідне українській економіці.

Нагадаємо, сама Юлія Тимошенко дуже позитивно охарактеризувала результати свого візиту до Москви.

Український прем'єр зокрема заявила, що її делегація виконала всі завдання, поставлені перед візитом до Росії, і сприяла конструктивній співпраці між двома країнами.

Зокрема Тимошенко висловила задоволення домовленостями, згідно з якими Росія не буде штрафувати Україну за споживання менших обсягів газу,  ніж ті, що були закріплені в угодах про поставки палива у січні цього року.

Тимошенко також повідомила, що її наступна зустріч із Путіним у рамках роботи комітету з економічного співробітництва повинна відбутися у вересні цього року в Україні.

У середу, 29 квітня, крім засідання комітету Тимошенко і Путін провели також зустріч у форматі тет-а-тет.

Читайте також:

Тимошенко у Москві ледь стримувала сміх, слухаючи Путіна

Путін: Росія не претендує на управління українською трубою

Путін назвав Тимошенко "Юлий Владимирович"

Тимошенко подружилася з Росією і дуже задоволена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: