СП скаржиться, що Тимошенко навербувала чиновників більше, ніж Янукович

За даними Секретаріату Ющенка, чисельність урядових чиновників за останній час зросла майже на чверть.

Секретаріат президента заявляє, що за останні два місяці кількість рішень Кабінету міністрів про призначення на найвищі посади вдвічі перевищила кількість звільнених високопосадовців (призначено 18, звільнено 6), повідомили у прес-службі глави держави.

"Характерно, що прем’єр-міністр постійно збільшувала і чисельність свого апарату. Якщо у прем’єра Ющенка у 2000 році працювало 38 патронатних працівники, у прем’єра Януковича у 2004 році - 43, то у прем’єра Тимошенко зараз вдвічі більше – 80", - йдеться у повідомленні прес-служби.

За останні два роки, зазначають у Секретаріаті, після останнього збільшення 21 жовтня 2009 року чисельність секретаріату Кабміну і патронатних служб керівництва уряду виросла до 1244 одиниць (порівняно з 993 на початку першої каденції Тимошенко).

"У результаті попри економічну кризу керівний склад органів виконавчої влади досяг рекордних значень. Сьогодні у 21 міністра працюють 150 заступників (в середньому - по 7 заступників у кожного). Крім того у 41 центральному органі виконавчої влади отримують зарплату 204 заступники", - повідомляють у службі.

Невтішною, за даним служби, є і статистика граничної чисельності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, яка "збільшилась на 15,5 тисяч одиниць протягом двох останніх років урядування Тимошенко".

Така динаміка, говориться у повідомленні, виглядає особливо дивною на фоні постійних обіцянок прем’єра щодо скорочення кількості чиновників. "На практиці ж за два роки роботи уряду Тимошенко армія чиновників найвищого рівня не зменшилася, а суттєво виросла", - інформує служба.

Читайте також:

Секретаріат президента закликав Тимошенко піти у відставку

Секретаріат Ющенка пропонує ввести податок на розкіш

СП зізнався, що Україна банально дурить МВФ

СП: "Юліні тисячі" будуть повертати ще 400 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: