СП: Тимошенко гальмує урізання зарплат чиновникам

В СП заявляють, що Юлія Тимошенко саботує урізання зарплат президенту, уряду, депутатам, за яке нещодавно проголосувала Верховна рада.

У Секретаріаті президента звинувачують уряд Юлії Тимошенко у невиконанні завдань, передбачених ухваленими парламентом законами. Зокрема, в тому, що Кабмін не прореагував на постанову ВР про скорочення зарплат високопосадовцям.

"Жодного рішення або позиції з цього приводу Кабінету міністрів. При цьому обґрунтована позиція уряду як колегіального органу - також була б позицією", - зазначив співробітник президентського Секретаріату Ян Берназюк.

Як повідомляє прес-служба глави держави, йдеться про постанову Верховної ради від 3 березня. Відповідно до документу, необхідно на період кризи скоротити видатки Держбюджету, а з цією метою – щонайменше вдвічі урізати зарплати, насамперед, президента, прем’єра, спікера, міністрів, народних депутатів, працівників СП, апарату ВР, секретаріату Кабміну, ДУСі тощо.

Берназюк нагадав, що, згідно з постановою, уряд мав до 16 березня подати до парламенту відповідні пропозиції стосовно внесення змін до законодавчих актів України. Але цього досі не було зроблено.

При цьому чиновник назвав не безспірними положення зазначеної постанови, що передбачають зменшення вдвічі фонду оплати праці для працівників державних підприємств-монополістів, оскільки це сотні тисяч звичайних працівників Укрзалізниці, Укрпошти тощо.

Читайте також:

Тимошенко порадила довіряти гарним новинам про себе

Ющенко посилив відповідальність за невиплату зарплат і пенсій

СБУ: Тимошенко не зраджувала Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: