СП: Тимошенко приховує від Ющенка і народу реальний стан економіки

В Секретаріаті президента не виключає можливості скорочення запланованих витрат держбюджету на 2009 рік.

Олександр Шлапак
Офіційний сайт Президента України
Перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак.
Уряд приховує статистичні показники стану економіки України від президента Віктора Ющенка і суспільства. Про це на брифінгу заявив перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак.

Шлапак наголосив, що недовиконання дохідної частини загального фонду держбюджету в I кварталі 2009 року склало 937 млн гривень, а видаткової частини загального фонду - 1 млрд гривень, в тому числі 387 млн гривень за захищеними статтями бюджету.

Заступник глави Секретаріату не виключає можливості секвестру (скорочення запланованих витрат – ред.) держбюджету на 2009 рік. До такого кроку, за його словами, може призвести відсутність додаткових джерел для скорочення дефіциту бюджету.

За його словами, Віктор Ющенко наполягає на терміновому перегляді держбюджету-2009, а також на збалансуванні бюджетів Пенсійного фонду та НАК "Нафтогаз України". На переконання глави держави, вони "мають бути доведені до здорового глузду", додав Шлапак.

Шлапак також зазначив, що падіння ВВП поточного року складе 8-10%.

Зазначимо, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко характеризує економічну ситуацію в Україні більш, ніж оптимістично. Сьогодні на брифінгу вона заявила, що економічна криза в Україні буде подолана до кінця 2009 року.

"За останні два місяці в нас є позитивні показники зростання виробництва, у нас піднімаються галузі. І я вірю в те, що це все нам дасть можливість до кінця цього року подолати всі наслідки, які нам ця криза пропонувала", - сказала прем'єр.

Читайте також:

Літературний дебют Тимошенко: Гоголь налякав її ще в дитинстві

Тимошенко збирає пожертви на зарплати бюджетникам

Заступник Тимошенко запропонував змінити фінансову систему світу

Захід вважає роботу Тимошенко зразком антикризового менеджменту

ВідеоШлапак про стан економіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: