СП: уряд приховує правду про переговори з Москвою

У Секретаріаті президента не вірять спростуванням уряду факту переговорів з Кремлем.

Секретаріат президента не вірить спростуванням Секретаріату кабміну інформації про таємні переговори з Москвою про отримання спеціальних кредитів.

“Власне, саме такі невиправдано емоційні та брутальні за своєю тональністю "спростування" і свідчать про небезпідставну нервозність в уряді, яка, очевидно, пов`язана з небажанням сказати правду українському народу про реальну ситуацію в економіці держави та шляхи виходу з кризи”, - зазначає прес-служба відомства.

Секретаріат вважає, що “так само важко повірити, що в управлінні у зв`язках зі ЗМІ Секретаріату Кабміну невідомо про делегацію, направлену до Москви для таємних переговорів щодо отримання спеціального кредиту на невідомих умовах. Тим більше, що інформація про це вже неодноразово з`являлася у ЗМІ”.

У Секретаріаті  також вважають, що "громадяни довідаються також і про лютневі переговори з російською стороною щодо можливості залучення кредитних коштів для фінансування Державного бюджету в 2009 році”.

Нагадаємо, уповноважений з питань енергобезпеки Богдан Соколовський вчора у ефірі телеканалу "Інтер" заявив, що у Москву відправлена делегація уряду для таємних переговорів з Росією про отримання спеціального кредиту. “Учора до Москви таємно поїхала делегація від уряду для проведення переговорів про спеціальний кредит для запобігання банкрутству НАК “Нафтогаз України”, - сказав він.

За інформацією "Дзеркала тижня", уряд проводить переговори з Кремлем про надання кредиту у 5 мільярдів доларів.

Управління у зв’язках із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету міністрів спростувало заяви Соколовського, назвавши їх “хворобливими”.

Читайте також:
Росія висунула Україні додаткові умови отримання кредиту
Уряд: делегація Тимошенко не їздила до Москви за грошима
СП: делегація Тимошенко поїхала до Москви за грошима

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: